VĚŠTECTVÍ, LÉČITELSTVÍ a PODVODY   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

   

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace pro začátečníky:

Všechny modré a podtržené věty  jsou na všech mých stránkách odkazy na které stačí kliknout myší a otevřou se další informace nebo jiné webové stránky. Neznalí, kteří se toho nevšimnou se okrádají o mnoho dalších informací.

Jaký je rozdíl mezi ŠMEJDY prodávající zboží a skrytými krádežemi  prodejců štěstí, zdraví a pseudo-léčitelských rad v TV věštírnách? Oboje je podvod a skryté zlodějství, podstata je naprosto stejná, neboť obě zlodějiny jsou nekalé obchodní praktiky!   

Dokud budou kartářky vymývat lidem mozek, do té doby budu o podvodech psát. Kdo jiný může duševní podvody nejlépe hodnotit, než ten, který se v duchovní tématice (jako já) mnoho let pohybuje a ví, co je absolutně nesplnitelné a podvod... Čarodějkám se to sice nelíbí (chápu, kritika se nelíbí nikomu), a proto některé tvrdí, že je pomlouvám, mohou však podat žalobu, alespoň se potvrdí, jak to s jejich duševním  stavem a nadpřirozenými  schopnostmi  je? Tím se jen potvrdí, jak dlouho se podvodně a zlodějsky kapsovaly. Požádat  psychiatry o vyjádření k duševnímu stavu kartářek může nejen soud, ale také i policie a dokonce ČOI. Takže ti, co si schizofrenii neuvědomují (jako televizní Alenka Pastelka a další), jež lidem slibují to, co nemohou splnit, nakonec skončí v blázinci jako  zpěvačka H.Horecká << klik na, Ta také mluvila s anděly a chtěla se naučit automatickou kresbu, kterou A.Pastelka  soustavně nabízí jako  výukovou  školu i přes televizní obrazovky.

    Kdo TV pořad s "Vědmy radí"  sleduje, musel by být hluchý, aby neslyšel, že na rady a sliby podvodnic volají z 95% lidé, kteří již mají věk na to, aby neskutečným LŽÍM věřili; a pak také lidé, kteří jsou psychicky na dně nebo mají zdravotní problémy. Všichni, co volají si myslí, že se sliby kartářek vyplní! Jinak by nevolali!  Svéprávný člověk si dopředu neplatí služby u nichž ví, že se prezentovaný účinek nevyplní.  To přeci dává logiku, ne? A proto čarodějky úpěnlivě LŽOU až do křečovitých stavů. Svými výmysly vytváří ve vědomí diváků představu, že mají čarodějnou MOC k ovládání nadpřirozených (fyzikálních) síl a volajícím se vyplní to, co rituál slibuje. Ve skutečnosti tyto lákadla slouží pouze k neoprávněnému obohacování a udržení trvalých příjmů. Když lidé LŽI milují, proč by tedy čarodějky nezneužívaly nevědomost psychicky zubožených? Je to přeci nejlehčí výdělečná činnost a vydělá dost peněz?   Ale v tom právě tkví ten podvod. Nekalá obchodní praktika je praktika je-li při ní užit nepravdivý údaj, který může uvést spotřebitele v omyl. Těmi spotřebiteli jsou volající diváci. 

   Lidem se nedaří, jsou zoufalí, psychicky na dně a někteří z toho i nemocní, a tak čarodějky zneužívají lidskou tíseň. Přesvědčují  o pitomostech, jež zdravý rozum nemůže chtít pobrat. Vytváří klamy s představou ráje v přílivu peněz se zázračným štěstím a uzdravování - zasíláním energii; vyčistěním čaker (energetických kanálů); ochranou před zlem; zbavením temnoty, problémů, prokletí, karmy ap.; Slibují zbohatnutí přílivem peněz a rozmnožením bankovek.., Zkrátka slibují vše, co diváku vymyje mozek a on dospěje k rozhodnutí, že je nutné  pro své zdraví a štěstí volat do televize. Tito televizní parazité si tak udržuji lehce získané peníze. Klamavá brainwashingová masáž má jediný cíl, rozleptat divákovo myšlení a ovládnout jeho vědomí k zisku peněz. Toto vymývání mozků se velmi době daří, nešťastní lidé na SLADKÉ LŽI volají nejvíce. A z lhaní čarodějek jsou tak otupělí, že ani nevnímají lživá, stejně omílající slova, jak je "rituál v uvedený den naposledy a opakovat se nebude! Tak aby diváci volali (jeden za druhým), protože to je jedinečná příležitost, jak se prý zbavit problémů a  ochránit si zdraví". To ale říkají pokaždé, když diváky k rituálu lákají (Golovleva, Steinbergerová, Tara, Pastelka...).

 VÝŠE  UVEDENÉ METODY JSOU  ZAKÁZANÉ

Živnostenský; Přestupkový; Trestní zákon  a další zákony podvody k výdělečné činnosti zakazují. Výše uvedené praktiky jsou neúčinné pseudovědecké a nebezpečné metody. Psychická a lživá manipulace uvádí diváky v omyl a přiměje uvěřit dezinformacím, které diváka nasměrují k jednání, jež může přinést závažné důsledky nejen ve zdraví, ale i v další budoucnosti pro celou rodinu. Do oblasti pseudovědeckých nepovolených praktik patří PSYCHOTRONIKA s LÉČITELSTVÍM, což je biotronika, bioenergetické působení na dálku = Reiky, Shamballa..., čištění a odblokování čaker - energie aj.

Na základě těchto podvodů Ministerstvo zdravotnictví ČR zaslalo již v roce 2012 (10. ledna)  Českému klubu skeptiků SISYFOS stanovisko k léčitelství a k metodám alternativní medicíny zprávu (MUDr. Helenou Sajdlovou - ředitelkou oboru zdravotních služeb - pod Č.j. 83677/2011), která zní:

Za MZ sdělujeme následující:

Léčitelé nemají v zákonech České republiky žádnou oporu. Ze živnostenského zákona byli vypuštěni, v zákonech resortu zdravotnictví být nemohou, protože nejsou zdravotnickými pracovníky se zdravotnickým vzděláním. Stát takto deklaruje, že činnost léčitelů je nežádoucí a nezákonná. V právních předpisech nejsou definováni a žádná oprávnění k jejich činnosti neexistují. Má-li žadatel vzdělání a příslušné znalosti v některých oblastech, jako jsou léčivé byliny, zdravá výživa a správná životospráva, může se registrovat v režimu živnostenského zákona jako poradce pro dobrou výživu, pro rekondici apod. Jestliže někdo zjistí, že se pod touto rouškou schovává „léčitel“ slibující léčbu a úzdravu, což je výsostnou činností zdravotnických pracovníků, musí se obrátit na nejbližší živnostenský úřad nebo na Ministerstvo průmyslu a obchodu s žádosti o prošetření a případné uložení sankcí.  Výše uvedené si mohou čtenáři ověřit na stránkách www.sysifos.cz  Co se týče zdravotnického vzdělání, to vysvětluje Živnostenský zákon.

Je mnoho video důkazů, že čarodějky praktikují léčitelství řadu let.

Simona Štelcová:

Co Štelcová vystupuje v televizi, tak se prohlašuje za léčitelku, i na webu a všude jinde. Lidé si pořady s "Vědmy radí" natáčejí, jsou i na Youtube, takže důkazů je (na každou "vědmu") dost. Řadu let tato rádoby-léčitelka čistí zdraví volajících skrze křišťálovou kouli nad svíčkou a točením kyvadla. Když přiloží kouli blíže nad plamen, sklo samozřejmě více zčerná, a to dělá, když chce Štelcová diváka přesvědčit, jak byl zdravotně znečištěn. Primitivní oblbovačky! Zkuste si dát doma nad svíčku sklíčko, uvidíte, jak ho plamen očerní. A čím blíže dáte sklíčko nad plamen, tím bude více očazené. Dívali jste se někdy na "zatmění slunce" skrze očazené sklíčko? Když nemáte černé brýle, jednoduše očadíte sklo nad svíčkou.

    Tato dlouholetá podvodnice, která si přisvojuje zázračné schopnosti a oblbuje český i slovenský národ (a celý další svět) s očazováním koule nad svíčkou a točením kyvadla, okopírovala zlodějský podvod, který již dávno prokázala televize PRIMA. Televizní pamětníci si mohou připomenout pořad "Proti srsti" na TV PRIMA, který před těmito podvody varoval již před 13 roky a 23.2.2005 ve 20:50 odvysílal případy podvodů pana Václava Ficka z Opavy, jež se živil stejnou zlodějinou. Točil kyvadlem a nalézal choroby (jako Štelcová). U paní Bitomské z Opavy dokonce tvrdil, že má nádor na mozku, který tam samozřejmě nebyl. Televizní redaktoři zařídili lékařské vyšetření a u této paní z Opavy se nic  nepotvrdilo - byla zdravá jako řípa

     Pseudoléčitelka Štelcová také dlouhé léta nachází choroby a doporučuje léčbu a nabízí k tomu ke koupi své namluvená CD, čímž může významně ovlivňovat rozhodnutí diváků trpících zdravotními problémy s dojmem, že budou vyléčeni ze svých zdravotních potíží. Diváci si tyto poskytované služby vykládají jako možnou náhradu lékařské péče a tím mohou zanedbávat lékařskou prevenci nebo léčbu i závažných onemocnění - jinak by to televize nevolali, viz příklady dole + s ženou v hlubokém psychickém propadu a po 2 mrtvicích i s nemocným srdcem, která volala s vidinou pomoci. Lidé kvůli zdravotním potížím volají jeden za druhým. Tak hodně fingované léčitelce věří!

    Co budou úřady s televizním léčitelstvím dělat? Je to zakázané! Léčitelka bez oprávnění je televizí prezentována za kvalitnějšího odborníka, než jsou lékaři. Ona sama přesvědčuje o zázračných schopnostech, kterými umí okamžitě všechny nemoci druhých nacitit a vidět. Pro vymýšlení takových podvodů si ve 2013 zaregistrovala živnost! Samozřejmě že NE na léčitelství - na to nemá nárok. Její praktiky by tedy už nebyly jen na pokutu, ale na trestní stíhání. Několik let se vydává za léčitelku, ale zákon to nazývá: "Neoprávněné podnikání". Vědma přesně kopíruje podvodníka Václava Ficka z Opavy, který točil kyvadlem, aby zbavoval zdravé lidi i rakoviny. Štelcová také točí kyvadlem, prý lidi zbavuje zdravotních problémů! Říká tomu: "Čištění a odblokování energií". Aby toho nebylo málo, televize při jejím "čištění a odblokování energií"  vypíná hovor (aby divák neoponoval). Vypínají se hovory jako u monologového věštění s ANIE kartářkou (konečně odejitou z televize). Divák je umlčen vypnutím telefonu, a rádoby léčitelka točením virgule lživě nalézá poškozená zdraví - blokace a nemoci ostošest. A ještě s průpovídkami, jak její energie mohou divákům prohodit srdíčko; mohou zavrávorat; cítit teplo, chlad; brnění v končetinách atd., aby jim o to účinněji vymyla  mozek a přesvědčila, že nutně potřebují - jeden za druhým volat do televize. Neskutečný podvod na diváky. A lidé také volají, volají jak vzteklí. Lidská nevědomost pitomostem (Štelcové) věří, jinak by nevolali! Takhle se má krást a dělat byznys?

Připomíná mi to jeden z aforismů:"Říkáš, že nejsi zloděj a přitom je tvá ruka v mé kapse!" Dalšími příklady nebudu zacházet daleko do minulosti, uvedu jich pár  z 2018.

Leden 2018:  

Štelcová čistí Marušku (nar.1951): "...potřebuji, abyste týden pila očišťovací nebo urologický čas, aby se vyčistilo to, co má. Tohle čištění je opravdu silné, očekávejte to, že se vám může srdíčko prohodit, nelekejte se toho, protože já upravuji vaši energii, váš tlak. Maruško, já nemůžu se ptát, jestli to dobře dopadne, já také jednou umřu, já vám ale ulevím, jak nejlépe umím a dovedu"  Pokračuje s očazováním koule nad svíčkou..., doporučuje urologický  čaj, k tomu ještě čaj kopřivový a dávat si pozor na tlak... Tohle radí volající Marii, která posila o pomoc, měla před 1/4 rokem druhou mozkovou mrtvici a říkala, že je na tom velmi psychicky špatně - našli ji k tomu ještě nemocné srdce. Není to na okamžité vyhození Štelcové z televize? Několik let si hraje na zázračnou bytost s rentgenovými očima, čímž (skrze televizi) vytvořila v divácích klamné přesvědčení, že je lepší než lékař, protože všechny zdravotní problémy údajně ihned vidí. Kdežto lékař to musí dlouho zjišťovat různými laboratorními vyšetřeními. Štelcová nikoliv, vidí to ihned!? A tak se nelze divit, že nemocní místo toho, aby hledali lékaře, hledají podvodníky. Co když volající Maruška (1951) zemřela? Byla po dvou mrtvicích s nemocným srdcem a v hlubokém depresivním stavu, a Štelcová ji doporučila čaje a řekla: "Maruško... já také jednou umřu...". Na smrt nemocná Maruška to mohla pochopit, že "záchrana života je mizivá a nadešel čas k odchodu na "onen svět". Ani na doporučování léčivých bylin nemá tato vědma oprávnění. Čajem mohla nemocná nahrazovat odbornou lékařskou péči. Hluboký depresivní stav mohl díky "šarlatánce" spustit 3.mrtvici nebo infarkt. Šarlatáni myslí pouze na peníze, jdou přes mrtvoly a cynickým přesvědčováním ještě říkají: "My jsme tu pro vás, my vám chceme pomoci!". Jen vyčistit peněženky! 

 Když čistila Vladimíru:  Koule není až tak špinavá, ale je nutno čistit plíce..." Když čistila Jaroslavu: Jaruško prosím odhlenit na konci toho slavíka, takže odhlenit se potřebujete. Všichni si říkáte, že nemáte ten problém, ale za pár dní  najednou ucítíte, co já jsem vám řekla. U vás v rodině je třeba čistit hlavu, byla tam  roztroušená skleróza... 

Únor 2018:

Vaškovi  z Moravy diagnostikuje "úskřip na pravé straně nahoře, má pokrčit nohy a zvedat pánev a točit rameny. Zkusit pálivější jídlo k vypálení bacilů. A sděluje mu, "...měl jste štěstí, že jste se mi dovolal a hned vás udělala udělala..., ...když  se zdraví vyčerpá, tak potom pomůžeme my, co pracujeme s energiemi, biotronici, léčitelé těch energii..." Diváci Simoně Štelcové volají především kvůli špatnému zdraví. Mohl bych pokračovat, uvedl jsem to pro znázornění jako důkaz, že zakázané pseudovědecké praktiky stále pokračují, i když jsou zakázané.

Ilona Golovleva:

Březen 2018:

Nejen v tento den, ale každé vysílání (co je v televizi) přesvědčuje diváky, že pro sebe mohou hodně udělat tím, že zavolají do studia a udělají aktivací čarodějnického symbolu. Tvrdí. že zapsáním bude symbol posílat energii, aby divák překonal zdravotní problémy a jakékoliv jiné problémy... a divák má dokonce února 2019 zajištěný přísun energie. Bude mít dlouhodobý energetický přísun a o nic se již nemusí starat." To samozřejmě v různých obměnách sděluje při každém vysílání.

například Ivaně:  "Já vám vytvořím na dálku ten ochranný štít nebo ochranné vajíčko, každý tomu říká jinak. A tento symbol, když tady bude jméno vaše, nebo právě někoho z těch blízkých..., tak tento symbol pomáhá k tomu, aby ta energie odcházela a chránila vás." A dále přesvědčuje diváky ostatní: "Být v bezpečí znamená i to, chránit se před tím, aby na vás nelezly nějaké problémy, chránit si své zdraví. To všechno o tom je, protože zdraví je na předním místě, ano?

Markéta Steinbergerová:

Březen 2018:

Opět nejen v březnu 2018, ale řadu let lije od vody vosk a slibuje ochranu před všemožným - od zbloudilých duší (jež zatěžkávají zdraví), očišťuje lidi a jejich rody od kletby, prokletí, uřknutí, karmy, od mrtvých..., prostě od všemožného ZLA pro zlepšení zdraví a aby přišlo štěstí. Diváky přesvědčuje: ...rituál je obrovská ochrana před temnotou, zlem a prokletím. Odřízne  smutek, psychické oslabení, oslabené čakry. Rituál zničí všechnu temnotu a začnou se dít velké věci. Začnete se smát, začnete pociťovat velkou radost, zbavíte se strachu a budete se zase na něco těšit. Kletby oddělím, odříznu, odplavím. Jakmile zavoláte, začnete se čistit, a dostanete ze sebe ty černé energie....a máte teď Boží ochranu, andělskou velice silnou."

Všechno to jsou paranormální metody - psychotronika, jež se také zabývá např. psychomantií (okultním stykem mezi dušemi nebo s duchy), telekinezi ad. Do paranormálních praktik patří též LÉČITELSTVÍ = viz. nahoře.

Tyto neúčinné pseudovědecké a nebezpečné metody jsou nebezpečné v tom smyslu, že čarodějky nejsou lékaři, ani psychologové s klinickou atestací, ani psychiatři, anamnézu zdravotního stavu osoby, která volá, neznají, a proto jsou paranormální metody státem zakázané. Lidé se neradi obtěžují běháním  po doktorech...,  je pro ně jednodušší zavolat do televize, kde se LŽIVĚ a záludně slibují vše, co vytváří dojem štěstí a uzdravení. V energie čarodějek a jejich rituály lidé přeci věří. Čarodějky divákům důkladně vymyly mozek a přiměly je k víře, že je zbavují toho, co jim způsobuje deprese, nemoci a existenční potíže. Protože rituál zbavuje prokletí; těžké karmy; přivtělených duchů; temnoty = depresí; čistí a odblokuje čakry a jiné temné energie, a ještě je diváku zasílána energie uzdravující - o kterou se již nemusí starat, protože to prý funguje automaticky. K tomu jen stačí, když si čarodějka zapíše divákovo jméno + data narození. Lidé se zdravotními problémy tak mohou zanedbat PREVENCI či LÉČBU třeba i závažných onemocnění, protože jednodušší je zavolat čarodějkám, než dlouho sedět v čekárnách lékařů... Dezinformace čarodějek jsou způsobilé nenávratně poškodit zdraví a přivodit smrt. Věřící čekají, že je energie čarodějek automaticky vyčistí od nemocí, budou automaticky dostávat sílu, a tím se uzdravovat! Ale ono NIC!  Možná na konci tohoto klamu čeká jen smrt, protože důvěřiví mylně čekali, že budou ze zdravotních problémů vyléčeni.

Kdo z právníků, policie, státního zastupitelství, RRTV (Rady pro rozhlasové a televizní vysílání) a jiných úředníků může věřit, že čarodějky konají zázrak a lidem se vyplňují jejich slíbily? Vždyť by musely mít nadpřirozenou MOC, a ještě k tomu vědecky prokázanou! Je tedy čarodějka Bohem, který ovládá viditelný i neviditelný svět s fyzikálními zákony? Jinak to není možné!  Člověk s rozumem pohromadě si to nemůže myslet. A to nemusí být ani duchovně znalý.

Nespokojení diváci mohou psát Radě pro rozhlasového a televizního vysílání, která provádí nad veřejnoprávními televizemi DOHLED a informuje o tom Parlament ČR.   

PRO DUCHOVNĚ  NEZNALÉ a VĚŘÍCÍ v ČARODĚJKY

Jestliže důvěřivec přesto věří, že čarodějky rituálem volající diváky očistí a zbaví špatných energií a vyplní, co rituálem+zasíláním energií... slibovaly, pak by čarodějky musely natrvalo změnit v hlavě volajících myšlení, aby nedělali hloupostí a nedostávali se do problémů a nemocí (kvůli depresi...).  Musely by je zbavit zlozvyků a změnit jejich charakter, který ty problémy a nemoci způsobuje! Protože jak jednáme a myslíme, takovou si tvoříme budoucnost a osud. Karma je projev naši vůle, charakter je KARMA!  Vše, co uděláme skrývá příčinu, z které vyplyne určitý následek.  Z hlediska karmy neexistují žádné souhry náhod, protože nikdo nám nebo pro nás nic neudělá, jestliže mu k tomu nevytvoříme podmínky nebo mu to neumožníme, anebo jej k tomu něčím nevyzveme. Není tedy následku bez příčiny.  

Čarodějky vydělávají (sobě i televizi) peníze na základě LŽÍ, KLAMU, PODVODŮ a KRÁDEŽÍ, neboť podvodným klamem lákají diváky k zatelefonování se slibem, který není v jejich moci vyplnit ani z 00,1%! Anebo diváci platili za volání do studia, aby dostali pořádně vynadáno a nemohli z toho dlouho spát - viz. příklady, které dále uvádím. Diváci tak za KLAMÁNÍ čarodějek, anebo za věšteckého hulváta zaplatili 70,-Kč za každou započatou minutu hovoru. A platí i za čekání na spojení do televizního studia. Volající stará babička 15.2.2018 např. říká ANIE kartářce, že čekala na spojení do studia 1/2 hodiny. Roztřeseně říká: " Já Vás zdravím, těšila jsem se na vás, a oni mi tady dělají samé potíže, pořád mě přepojují na někoho jiného, na mou duši, 1/2 hodiny na Vás čekám, tak Vás mám ráda, Vy mě znáte, tak Vás mám ráda. Babička dostala vynadáno, "že klame a pouští do éteru nepravdy, je hněvivá a vzteklá s velkým egem.., má si na jaře vyčistit Ostropestřcem játra..." Není to ojedinělý případ,  další příklady uvádím v dalších odstavcích.

    I když ANIE (nebo televize?) nechala z videa (na Youtube)  uvedený hovor v 56:05 min vymazat, video babičky s kartářkou u lidí (kteří si ANIE natáčí) nevymazala!  Stará (milující) žena byla přepojována na jiné kartářky po telefonu, ona však chtěla ANIE, ale peníze za hovor stále naskakují, i když televize píše, že délka hovoru je 16 minut = 1.120,-Kč. Takové možné okrádání dává logiku, protože hovor se po dotazu diváka (či sdělení údajů) u ANIE kartářky vypíná (aby ji divák za monolog pitomosti nevynadal), ale to by televize nevydělala! Může vydělat tímto způsobem.

    Zrůdná zlodějská činnost k okrádání spotřebitelů. O to horší je, že jde o podnikání a zloději dostávají zaplaceno za to, že druhým podstatně více ničí zdraví, protože duševně zkormoucení lidé volají a utrácí za klam, který slibuje ZÁZRAKY = očistu a ochranu před ZLEM; Štěstí, Uzdravení..., ale žádné zázraky se nekonají. Anebo diváci utrácejí za to, že je vědma Vorlíčková urazí, zesměšní, poníží, že mají doma vši; mají se léčit; neválet se doma na mateřské atd.(viz. další). A protože kartářka nemá (kvůli duševní chorobě) dobrou náladu nikdy, zákazníky zastrašuje rakovinou, úmrtím, ztrátou majetku a všeho ostatního (viz. dále její výroky). Nesplnitelné sliby a hulvátství o to více lidem prohlubují depresivní stavy (a tím ničí jejich zdraví), neboť zaplatili za pomoc v existenční a psychické  tísni a v nemoci, a čekají, že se jim díky zavolání do televize vše zlepší!  Jenže jsou místo toho podvedeni a okradení, a ještě k tomu dostanou vynadáno, aby z toho dlouho nespali. Dá se tedy vydělávat vulgaritou, neúctou, ponižováním a zastrašováním lidí, anebo prodlužováním spojení do TV studia.     

Ani pod rouškou esoteriky a jejím zdůvodňováním nesmí docházet ke klamavému obchodování s lidským zdravím. Co je lidské zdraví?  Je to psychika! Protože psychika je duch, který řídí ve fyzickém těle veškeré biologické procesy - tedy zdraví. A čím více je zatěžkaný duch (starostmi, nouzí, nemocí.. a podvody...) zatěžkáván dál, automaticky se hroutí fyzické zdraví. 

Další k "čarodějkám", které slibují štěstí, uzdravení skrze čakry, peníze ad.

viz. SATANOVO  BRÁNA - klik níže na

Bakalářská práce - Bc. Milana Tesaře z Pedagogické fakulty

Stačí se dívat na zábavný kabaret s Markétou Steinbergerovou; Markétou Adamovou (kartářka TARA), Pastelkou a dalšími. Divák zjišťuje, že rozum ubožáků ovládla démonická temnota, čarodějky mluví z cesty, neví o čem mluví a český i slovenský národ (a další svět) chtějí přesvědčit, aby věřil schizofrenii, která ovládla čarodějky. Evidentně lze pozorovat poruchy myšlení opírající se o mylné představy a v celkovém obrazu jde o převahu bludů, které jsou spojovány s realitou. Vůbec se nedaří v jejich myšlení - k magoriím vzbudit kritický postoj, naopak když čtou kritiku, čarují a nabízí rituály ještě více, jako by šlo o život. Poruchy myšlení se u čarodějek projevují rozbíhavostí a v nelogickém přesvědčování světa; Také nesouvislou roztříštěností mysli a  zapomnětlivostí, ale i citovou oploštěností a malou schopností soustředit se (viz. příklady níže).

    Jsou to ale rady z TELEVIZE, která  reklamou vědmy vyzdvihuje vysokou profesionalitou a odborností! V čem jsou profesionální odbornice? Porucha myšlení - bludy, lži, klam, podvody, zlodějina se považují za profesionalitu a odbornost? Ve špatném slova smyslu ANO, protože vymývat mozek (brainwashingem) neumí každý, na to musí být odborníci - profesionálové!

TRESTUHODNÉ  PODNIKÁNÍ, pokud úřední moc nezasáhne.

   Jedna vyšinutá čarodějka lije do vody vosk a tvrdí, že tím zbavila rodiny PROKLETÍ a ochránila je před TEMNOTOU ZLA; Druhá vyšinutá spasitelka zase předvádí, jak rozmnožuje lidem bankovky a zvyšuje jejich finanční hojnost, nebo čmára kolečka (na papír) a říká, že diváka ochránila před ZLEM;  Když si Tara kartářka při slabé slovní zásobě a výpadcích paměti nemůže vzpomenout, další slova jsou jen o ENERGIÍCH; Začne přesvědčovat, že pracuje s energiemi; s energiemi s kterými pracuje prý jsou strašně silné energie; do rituálů s energiemi prý dává všechno svoje umění, návod neprozradí, protože to je tajný KNOW-HOW, a prý hodně vysilující... Když rozmnožovala divákům bankovky a oni nahlašovali jejich čísla, ujišťovala, že do rozmnožení peněz vložila všechny 4 živly (což je zem, voda, vítr, oheň) a diváci na bankovkách (díky ohni) ucítí silnou ohňovou energii. No, neťukejte si u televize na hlavu, a nemyslete si, že z obrazovky na vás nemluví blázen? Chápu, energie je krátká fráze, pamatuje se i při Alzheimeru.

    Třetí spasitelka (Alena Krejčová -Pastelka) magickými výkřiky Čokurej-Šej-hej-ki... uzdravuje lidi zacelováním 10 cm děr v AUŘE a ČAKRÁCH, prý harmonizuje divákovo duše; anebo vyzývá červený květ síly s bílou svíci plamenem (peklo se vyznačuje plamenem) a fialový kámen k obklopení duše volající divačky... k očištění orgánů, kostí, kloubů, krve, AURY, ČAKER, myšlenek, pocitů... (jako např.6.3.2018).

 

MAGNETISMUS  ZLA

Odporná satansko-náboženská estráda, kterou např. Pastelka nazývá modlitbami, i když to nemá s modlitbou NIC společného. Jsou to evokační slova z "Učebnice čarodějnictví a magie + čarodějných receptářů", jež nemají s Bohem Pravdy a Dobra nic společného. Slovo Bůh je úmyslně zamlčováno, zato jeden evokační výkřik střídá druhý, jen to není modlitba k Bohu. Protože démon (působící v duši čarodějky) Boha nenávidí, i když o něm  naoko někdy mluví,  je to maska Satanovo technik, kterého Alenka vybarvuje jako ANDĚLA  SVĚTLA. Satan měl původní název Světlonoš (než byl svržen z Nebe), protože byl působcem rozdávání astrálního světla. Jenže z tohoto padlého anděla se stal ANDĚL TEMNOT, protože je poslem myšlenek temných, právě takových, které  ovládají Pastelku a další čarodějky. Žádný zloděj nemá na čele napsané, že jde krást. Největší pomoc potřebují čarodějky = psychiatra, vliv temnoty v nich způsobil duchovní odcizení a duševní poruchy. Nechtěl bych od schizofrenika ani pozdrav, natož démonické modlitby z čarodějných knih, u kterých např. Pastelka ještě říká, že jsou její vlastní tvorbou. Co duchovně dobrého může  člověk posedlý démonickou silou s pomatenou myslí ve vztahu k Bohu vymyslet a vytvořit? Když ho Bůh zbavil rozumového rozlišování a schizofrenická tvorba přichází z pekla - čtěte dál.

Co dokáže démonický vliv - klik dole

v Americe za to ukládají soudy 20 leté žaláře

Soudy tak chrání lidi od škodlivého stresu a škody, které čarodějky páchají. Kdo klikne na výše uvedený název, jsou tam odkazy na něž se po kliknutí otevřou webové stránky až v Americe kde si (s Google překladačem) můžete přečíst, jaké tresty za tyto podvody byly navrhnuté a uložené:

např. u č.1) za inzerci odstranění zlých duchů ze života... prokurátor navrhnul vězení v sazbě 20 let.

          u č.4) za televizní reklamu věštění, léčitelství a ochranu před zlem = návrh vězení v rozmezí 15 - 30 let

          u č.6) věštkyně odsouzena k 19 r. vězení + odškodnění 110.660 dolarů za sliby ochrany před zle

co dokáže stres >>  TABULKY STRESU

Televize Relax... pořadem "Vědmy radí" vyživuje kartářky, které trpí duševní poruchou - tj, SCHIZOFRENIÍ, a ta je usilovně nutí podrobit SVĚT k obrazu DUŠEVNÍ CHOROBY, aby se lidé podřídili zlovůli chorobné mysli čarodějek, kjež žijí v představě všemocnosti a nadpřirozené MOCI. Některé jsou ještě navíc puzeni neviditelnými hlasy  s příkazy,  podle nichž mají diváci žít, rozhodovat se a jednat.

  1. Alenka Pastelka - skutečná Alena Krejčová soustavně hovoří s duchy (prý anděly, i když nikoho nevidí), a ti ji prý dávají informace, co volající diváky čeká a mají dělat. Slyšení hlasů, halucinace, nepříjemné zvuky, cizí hlasy, ale i vibrace, to jsou pocity, které prožívají schizofrenici.

"Výkřiky" se slovy "Čokurej..Čokurej...Šej-hei-kí..Šam-pí..." čarodějka Krejčová divákům opravuje potrhanou auru a čakry - tedy zdraví (prý tam mají až 10 cm díry a díky tomu mají zdravotní, existenční a vztahové problémy) Říká, že jim to musí zacelit a uvést jejich psychiku=zdraví do harmonie, i s doporučením, ať si zajdou k lékaři, protože např. zjistila problémy "s močákem, ledvinami, střevy, játry, štítnou žlázou, trávením...(např.také 27.2.2018)", řekli ji to andělé! Nevím, zda se zdravotním pojišťovnám líbí nárůst pacientů, když si schizofrenik hraje na psychologa-lékaře-diagnostika a (zasíláním lidí k lékařům) zvyšuje pojišťovnám výdaje za platby lékařských vyšetření. Vědma sice říká, že není lékař, ale přesto diagnostikuje a nalézá konkrétní poškozené zdraví a doporučuje návštěvy lékaře. Duševně nemocná Alena Krejčová toho léčitelství a diagnostikování nikdy nenechá (píšu o tom 10 let a nenechala toho), bude u lidí stále nacházet zdravotní problémy, protože to je součást její nemoci. Naopak, když čte nebo slyší kritiku, zvýši skenování zdraví a hledání dysfunkci orgánů v těle a doporučuje nejen lékaře, ale i zakoupení jejích čtyř namluvených CD k harmonizaci zdraví... Se schizofrenikem nemá cenu se bavit, tam lze jedině udělat hospitalizaci v léčebně, anebo zabránit, aby škodila skrze televizi.

Co na komunikaci s anděly říká ANIE kartářka?

I když samotná ENÍ již v televizi několikrát říkala, že vidí zemřelé, i zemřelého manžela divačky, a že  přímo ho vidí v TV studiu, a čte z Akáši (a ukazuje klíč od Boží komnaty), což znamená, že také vidí, co neexistuje, a je na tom stejně jako Pastelka, přesto o komunikaci s anděly 11.1.2018 prohlásila: "když si člověk povídá s anděly, tak to je na hospitalizaci, to je schizofrenie jak vyšitá, halucinace a bludy... my tady nejsme, abychom komunikovali s duchy, duchovními bytostmi."

Znovu opakuji: ani pod rouškou esoteriky a tímto zdůvodňováním nesmí docházet ke klamavému obchodování  s lidským zdravím! Tyto nekalé obchodní praktiky nesmí sloužit k dezinformacím a matení lidí pro výdělečnou činnost, to je případ pro psychiatry!

Ajurvéda výše uvedené již přes 3000 let popisuje jako stav způsobený ĎÁBLEM.  No, nenechte si za peníze radit od blázna, když na tom je závislá Vaše další existence nebo dětí..? Opírání se o dezinformace mívá očividně škodlivé dopady na  rozhodování a nejsou v nejlepším zájmu volajících, ani jejich rodin, protože to může přinést závažné důsledky pro další budoucnost nejen volajících ale i celé rodiny. Těch rad z pekla je neskutečně hodně a všelijakých! A těch léčitelských energií (zlatá, andělská, 5.dimenze ad.), které ji v hlavě napadají a divákům posílá, je neskutečně mnoho. Již 35 let čmárá na papír, protože slyší hlasy. Ještě v mladém věku jako kosmetička slyšela při masáži:"Ta žena nemá v pořádku dělohu"(má to na svých stránkách). Ze schizofrenie  si udělala živnost > klikni ZDE.  

video s REIKY  < Alenkou Pastelkou ukazuje, co tomu lidé říkají.

Diváci možná považují Alenu Krejčovou- Pastelku a další "vědmy" za zázrak, ajurvéda však za stav způsobený ďáblem; Církev za ďáblovo POSEDLOST;  Psychiatři jako schizofrenii > rozštěpení mysli, "šílenství" či duševně invalidizující chorobu. A běžně tomu říkají: "BLÁZEN" nebo "MAGOR". O tom dlouhodobě přesvědčují nejen Pastelka s Anie kartářkou, ale i jiní - viz. další příklady na této stránce nebo >"VĚŠTECKÉ  KURIOZITY"

Schizofrenik se dal na léčitelství a psychoterapie >>  ZDE

  1. ANIE kartářka - skutečná Jan Vorlíčková se považuje za Boha, ta už duchy vidí,  i v televizním studiu (odkud moderuje) a stále připomíná, že je jediná..., která má schopnost od Boha uzdravovat a nikdo jiný než ona nemůže druhým pomoci.  Prezentace jejích nadpřirozených schopnosti >>ZDE. O schopnostech této kartářky lidé píšou, že "neuhodne nic z minulosti, nic ze současnosti a do budoucnosti napasuje svá škodolibá přání >> diskuse  Po sdělení dotazu (volajícího diváka) televize při věštění vypínala hovor a k výrokům ANIE nemohl divák říci nic, ani když je strašíla rakovinou a smrtí.

Ve 2016 šířila poplašné zprávy že dojde k zhroucení EVROPY. Nahrála si to na video a tvrdila, že "kolem května 2016 zavřeme hranice, vyhlásí se výjimečný stav a vystoupíme z EU, tak aby lidé nešetřili žádné eura - padne měna" Když na YouTube zjistili, že ji v hlavě hrabe, tak její video vymazali. Zůstalo (pro srandu) jen strašidelné "proroctví". Můžete se přesvědčit, stačí kliknou na:  TEXT, který tam zůstal

Na Relaxu TV si duševně nemocná žena mohla dělat co chce! Sympatizovala s Hitlerovo zrůdnostmi, chválila koncentráky v přímém přenosu, řekla: "holocaust byl spravedlivý proces", čímž chválila vraždění židů a dalších etnických skupin. Prý to bylo spravedlivé!  A světe div se, RELAX TV ji za to vůbec nevyhodil, naopak zřídil pro ní ještě samostatný pořad "Poznej svůj osud". Místopředseda parlamentu ČR pan Tomio Okamura řekl něco ve smyslu, že "v některých místech koncentráku chyběl plot...", a lidé kvůli tomu v ulicích ve 2018 demonstrovali, aby odstoupil z funkce (jen porovnávám 2 situace); u ANIE kartářky naopak vylepšili  moderátorskou pozici pořadem "Poznej svůj osud" >> video"schvalování  holocaustu" cca v 1,05:19 hod

Nechvalně proslulý říšský ministr propagandy Joseph Goebbels prohlašoval, že 100x opakovaná lež se stává pravdou, to však neznamená, že 100x opakovaná pravda přestane být pravdou, která stejně člověka – ať jí věří nebo nevěří nějakým způsobem dostihne.

  1. Ty další na RELAXU TV, co předvádí magii a myslí si, že mají zázračné schopností, jsou na tom stejně, co trpí poruchou duševních funkcí. O těchto schopnostech nepřesvědčí, ani tím, že  do televize někdo fingovaně volá, jak jim magické rituály a léčitelství strašně pomohlo; Dopadnou stejně jako zpěvačka Hana Horecká  

Pro schizofrenii jsou charakteristické - bludy, halucinace, slyšení vnitřních hlasů, nezvratné přesvědčení to  je skutečné. Halucinace hlasů nemocnému cosi říkají, komentují jeho jednání, radí mu, anebo přikazují,  co má dělat

TV Prima 20.9.2011 odvysílala pořad "Soukromé dramata", zabývající se podvodnicemi, které na "psychicky zubožených lidech" podvodně vylákaly milióny. A v pořadu "Krimi plus" na TV Prima 21.9.2011 právníci podvody kartářek čarodějnic posoudili tak,že se některé mohou dopouštět několik trestných činů najednou. Trestná činnost je jednoduchá: "okultista" naslibuje něco, co není možné v jeho silách splnit a vyinkasuje za to peníze. Je tedy nabízeno nějaké plnění, které nelze objektivně splnit. Magie a kouzla pro právníky neexistují,  takže se shodují v tom, že by tak měli k tomu  přistupovat i policisté a jasně uvedly: "že policie a soudy se budou muset připravovat na nově stíhané podvodníky kartáře, vědmy a věštce, kteří se rozhodli obohatit na lidském neštěstí a nevědomosti".

K TV perličkám; 28.12.2017 se celou dobu ANIE škrábala na hlavě (jako kdyby měla vši), upravovala se, drbala v uchu a pak to hodila na volající, že za to může ona -  paní Věře (ročník 1938), která si dovolila říct, že čekala 10 minut na spojení,  to ANIE vytmavila, že "na ENÍ hází hnus, má ucpané pravé ucho, je drbna, zlá zákeřná žena... měla by navštívit lékaře, už ji nemá volat... má doma vší, svědí ji z ní celé tělo." ANIE se soustavně škrábe v hlavě, ale vši svede na osmdesátiletou  paní, která přišla o pár stovek (10 min. čekání - 7 stovek), kterými zaplatila televizního hulváta, aby ji vynadal, a nemohla z toho několik dnů spát... (2) Dotaz jiné paní na dceru 1993 (při vypnutém hovoru volající) ANIE strašila "karmou a prokletím, a hrozbou, že dcera volající přijde úplně, ale úplně o všechno.. bude nemocná a hospitalizována...", a doporučila  osobní sezení nebo v dubnu (2018) postavit rodinnou konstelaci. (3) Valentýně 1997 (dotaz na 2018) s dítětem na mateřské, že " zažije něčí úmrtí, s mužem žijí jako neandrtálci.., neválet se doma a jít do práce; nenatahovat ruku pro dávky..,v přírodě zvířata také na mláďata nedostávají sociální dávky. Valentýna se však na žádné peníze nedotazovala ani si na nedostatek peněz nestěžovala. Opět zase ANIE připomněla, že karty umí kde jaká "cvičená opice", ale ona je jediná v ČR, co to skutečně umí, nehádá a nestrefuje se...

Když se televizní kartářky pletou do náboženství, uvádím výňatky z Bible a Písma svatého, které stojí nad všemi duchovními naukami.

Písmo svaté říká:"Ďábel (Satan) se dobře maskuje a vydává za Boha. Musí všemi prostředky vytvářet nepravdivé informace o Bohu tak, aby skrze LŽI + KLAM zabíjel lidi." ANO zabíjí, například špatnými rozhodnutími člověka, které ho dovedou na psychické dno a tím k zákeřné chorobě, sebevraždě, nebo k jinému neštěstí. Lidé nezkoumají, kdo jim channeling diktuje. Slepě důvěřují jeho PRAVDIVOSTI.  Organizátorem zkažeností a vládcem ZLA na zemi  je Satan > (Jan 12:31; 16:11) + (1. Jana 5:19) + (1. Jana 2:16; Zjevení 12:9). 

TV moderátor - schizofrenik je nebezpečný pro celý svět, nikoliv  jen pro okolí. Šíří  do světa nepravdivé  klamy a dezinformace, které pramení z poruchy duševních funkcí a naprostého chaosu v hlavě. Alena Krejčová 35 let komunikuje s ANDĚLY: zpěvačka H.Horecká byla díky tomu 2x v blázinci, a když v Bohnicích znovu přiznala, že mluví s ANDĚLY, pobyt v blázinci ji prodloužili.

 Vzhledem k tomu, že Jana Vorlíčková soustavně nabízí KONSTELACE a zneužívá psychické a zdravotní tísně, uvádím rady, jak lze její neoprávněné psychologicko-léčitelské terapie omezit.

 Přestože za prokázání JASNOVIDNÝCH schopností bylo (přes Sysifos)  nabízeno 25 miliónů Kč, Jana Vorlíčková a Alena Krejčová + jiné vědmy (kromě níže uvedených) se nepřihlásily!

1) PARANORMÁLNÍ  VÝZVA  Českého klubu skeptiků Sisyfos 

2) FALEŠNÍ HRÁČI -PROUTKAŘI... o jasnovideckých - psychotronických podvodnících

Vojtěch, Hajn, Josef Škoda, Stanley Bredley, Ing.Jan Heczko

 3) Experimet :    Ing.Jan Heczko /  také mu nějaké neviditelné bytosti radily (jako Pastelce  neobstál

 4) Experimet :    Ing. Milan Hajn /      neobstál

 5) Experimet :    Josef Škoda /      neobstál

 6) Experimet :    Stanley Bradley/   neobstál

RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání)  je dohlížejícím dozorem nad médií, RRTV  + ČOI  mohou vyžadovat prokázání  pravdivosti  tvrzení, jde přeci o OCHRANU SPOTŘEBITELE!  

V Í R A  V  B O H A

V  BOHA VĚŘÍ  I  VĚDEC

Kupodivu i v klubu skeptiků Sisyfos se najdou věřící křesťané, jedním z nich je např. RNDr. Jiří Grygar, CSc - astrofyzik a vědec Fyzikálního ústavu Akademie věd  ČR Svůj pohled na vztah vědy a víry  a "Proč věří v Boha?" vyjádřil v knize "O vědě a víře" (2001) ve které považuje "Vztah k Bohu - věřícího křesťana, jako důvěrně osobní záležitostí, o níž se většinou ostýchá vyjadřovat veřejně; ne snad proto, že by se obával perzekuce či posměchu, ale proto že je nesnadné popsat stav vlastního nitra.., jak nesdělitelné jsou osobní prožitky střádající se během vlastního života - života nezaměnitelného a jedinečného v celých dějinách vesmíru...Věřící přírodovědec poznává Boha nejen subjektivně jako každý jiný člověk, ale také prostřednictvím svého bádání a poznávání kosmu...

Dr. Jiří Grygar zastává názor, že mezi vírou a vědou nevznikají rozpory, rozpory naopak zákonitě vznikají mezi vědou a pavědou a mezi náboženskou vírou a pověrami. Svůj názor na zázraky popisované v Bibli vyjádřil několikrát, moderátorce (k tomuto tématu) B. Tachecí k zázrakům sdělil, že  "...jde o něco, co je naším zrakem, skryto  a tutéž situaci mají teď v astronomii: podařilo se jim zjistit, že existuje skrytá látka, o které neumíme nic zjistit; pak ještě skrytá energie, o které toho víme ještě méně"

Zázraky se sice dějí a existenci VYŠŠÍ  MOCI potvrzují, viz. Jeptiška se uzdravila; Vatikán shromažduje zázraky; Zázraky papeže Jana Pavla II. + Blahořečení, Nebo viz. také jak byl vědec Doc. Ing. Miloslav Král zbaven několika nemocí najednou, které zmizely ze dne na den.  Jde o mimořádný projev Boží síly, který  u jeptišky přišel na přímluvu světce (svatého) papeže Jana Pavla II; U docenta Miloslava Krále se to stalo při duchovním rozjímání - viz. video, když nahoře kliknete na jeho jméno.  

Lidé říkají: "Kdyby BŮH existoval, nebyly by války a  vše nespravedlivé, co se ve světě děje.." Duchovně znalí naopak ví, že Bůh stvořil vesmír a vetkal do něj dokonalý řád, aby i svět jako součást kosmu fungoval v harmonii. A kdo je ten, co do světa zavedl války a ostatní neřád? Je to člověk! Byl obdarován svobodnou vůlí, jíž zneužívá k násilí, vraždám a válkám... Takže nesvádět vlastní chtíče na Boha Nevěřící argumentuji, že "existence Boha nebyla nikdy prokázána", a proto nevěří. Já říkám, že to je jen duchovní neznalost, Když však přijdou velké psychické zátěže a nemoc, prosí Boha o záchranu všichni. I když se tomu dříve vysmívali. A mnozí ani neví, co slovo BŮH znamená, přičemž by stačilo na webu číst o zázracích, a pokud inteligence funguje, neměl by být problém pochopit, co slovo Bůh představuje. Pro lepší pochopení uvedu ještě jiné příklady:

Už někdo viděl gravitaci nebo rádiový - televizní signál  nebo jak vypadá myšlenka?

Neviděl, přesto nelze říci, že to "neexistuje". Zrovna tak jako nelze hledat hodináře v hodinkách,  nelze ohraničit Boha žádným prostorem ani časem, neboť není z masa a kostí.  Můžeme Jej vidět však všude kolem sebe: v přírodě, vesmíru, fyzikálních, chemických a jiných zákonech, ekosystémech atd. To potvrzuje i samotná Bible, která říká, že k tomu, aby člověk poznal, že i svět má svého architekta, nepotřebuje žádné speciální vzdělání. Stačí přemýšlet o Jeho díle, o přírodě, o harmonii s jakou vše funguje. Tím však Bůh nekončí, zanechal další velmi průkazné stopy, Ježíše Krista a jedinečnost Bible, a v neposlední řadě Jej můžeme také různě osobně zakoušet. Můžeme sledovat Jeho jednání v našich životech, může k nám různými způsoby promlouvat, vést nás, dávat a zakoušet i svoji přísnou životní výchovu.

SATANOVO  BRÁNA

Vliv démonů:

K otázce, co je Ďábel, a jak na tomto světě působí, jakožto padlí anděl, jde podle Bible a jiné duchovní literatury o Satana, který je nadřazený člověku, ale  zůstává jakožto bytost stvořená, i bytostí konečnou. Nemůže vykonat opravdový zázrak, protože to je výsadou pouze bytosti s nadpřirozenou silou, která nebyla nikým stvořena, což je Bůh Stvořitel (televizní čarodějky ale takové schopnosti s konáním zázraků slibují). Ďábel může vládnout pouze silou nepřirozenou“, která mu však dovoluje překročit hranice lidských schopností.  Satan sice nedokáže nahlížet do nitra člověka, protože to je výsadou Stvořitele, ale může díky svým pozorovacím schopnostem určit, co si myslíme. (VELLA, Elias. O satanovi: biblicky, teologicky, prakticky.) „Ďábel nemůže vědět, co se odehraje v budoucnosti, protože to závisí na Boží vůli nebo na samotném člověku (jeho jednání) Ďábel je omezen Boží vůlí, protože byl původně stvořen Bohem jako nejvyšší anděl, který se později proti Bohu vzbouřil. Ďábel nemůže udělat NIC bez Božího svolení, neboť mu vládne nepřekonatelná síla Boží. Pokud démon vstoupí do člověka, nutí ho dělat nebo myslet na věci, které nechce a tento stav je popisován jako posedlost (KELLY, Henry Ansgar. Satan: životopis.) Tato přehlížení vede k vážnému duševního onemocnění, ale i jeho zhoršení - v Bibli je o zlém duchu celkem 568 zmínek. Nejběžnějším projevem vlivu Satana je pokušení - k páchání ZLÝCH ČINŮ.

Výše uvedené jsou informace z "Bakalářské práce" Bc. Milana Tesaře - UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI; Pedagogická fakulta, Katedra společenských věd.

Démon  zabíjí rozum, v srdci ničí svobodu a činí to bez ustání a bez milosrdenství,  je prokletím, které je stále s námi; hřeší, ale v nás. Jedině my sami jsme zodpovědní za ZLO, k němuž nás démon popouzí, neboť nemá svobodu ani rozum.  Hlas posedlého člověka je brzy prudký jako vichřice, brzy lichotný jako jemný šepot.  Působí všude, kam si lidská šílenost zjednává nerozumem přístup a všude vleče za sebou pekelná muka. 

    Jedině rozum dává právo na svobodu. Bůh sám je svobodný rozum všeho, co je. Boží moc se v lidstvu projevuje dvěma silami: společnou vírou a nepopiratelným rozumem. Ďábel je neblahý nerozum Veškerá magická evokace  by byla marná, kdyby se čarodějka nerozhodla vydat svoji duši k zatracení tím, že navždycky obětuje svoji svobodu a rozum. Navždycky proto, že je touto silou stabilně a  intenzivně napadána, že se nutkavých absurdních myšlenek nemůže zbavit, intenzita je tak silná, že musí dělat vše, k čemu dostává myšlenky, protože temnota se přestěhovala do její duše. Stává se obětí mučivých představ s myšlenkami, které ji dokonale ovládají. Člověk, který se odhodlá k čarodějnému vyvolávání je ubožák, jemuž byl rozum na obtíž.  Přitom rozum a svoboda jsou pro člověka více než život, protože jsou životem, zdravím a štěstím.  Zříci se rozumu, znamená popřít Boha (život, zdraví a štěstí). To ale naplňuje přísloví: "Koho chce Bůh zahubit, toho zbaví rozumu". Člověk se tímto zabije sám, jeho NEROZUM jej zbaví svobody, protože se transformuje do duševní prohry, do zbavení štěstí a nakonec smrtelné choroby, neboť takové neštěstí člověka zbavuje zdraví. Viníkem je duch rozporu a bludu, je jím duch lži, je jím pokušitel, je jím ďábel, je to magnetismus zla.  Jeho jsoucnost je v našich vadách, ďábel je nemocí, strachem, šílenstvím a LŽÍ, stal se horečkou při které hynou choré duše díky >>>

NEPŘÍZNÍ OSUDU  +  různým MODLÁM  << klikni

Využití démonického ZLA na trýznění lidí je ohavnost, kterou OSUD nemilosrdně trestá, neboť  se neobrácený člověk (neznající autoritu Boha) z duchovní neznalosti nemůže bránit. Věří Satanovo služebnicím > čarodějkám a jejich mazání medu kolem úst Když nepůjdu daleko, v číslech TV kartářky, která byla v televizi naposledy na jaře 2017 a od té doby se tam neobjevila - měla do jara 2018 hodně špatná čísla pro zdraví, pracovní oblast, finance, vztahy... A není sama. U "vědmy", která chce být sama sobě Bohem a soustavně čistí diváky od všeho možného čeká ve 2018 nový život.., ale rok 2019 (má až do narozenin 2020) spojený s takovými čísly, že nevím, jak tentokrát zvládne čištění své duše, a nakolik ji zbude energie, aby to dobře "rozchodila".

Jedno velké pročištění mohly diváci zjistit u TV kartářky, která se také ve 2017 na čas vytratila z obrazovky.   Po návratu z nemocnice se na chvíli do televize vrátila, a přestože byla na smrt nemocná a stěží seděla na židli, ještě divákům slibovala zasílání energie REIKY. Místo toho, aby o energii k uzdravení prosila Boha. Kdyby byla znalá numerologie, jak se stále chlubila, věděla by, že tam má pro určité období velké zátěže pro zdraví. Měla tedy dost času na to, aby to zjistila a udělala cosi a prošla tímto obdobím bez tvrdého zásahu karmy.  Neudělala nic, naopak se jako bytost ve smrtelné nemoci ještě více rouhala slibováním energie REIKY. A tak osud (osud je Bůh) její hrátky na Boha zastavil absolutně...

    Kartářce ani v kritické době nedocvaklo, že vážné choroby se neobjevují z konání DOBRA, ale že se oddávala ZLU. Za léta lží a podvodů propadla TEMNOTĚ a hrála si na Boha (dávající život, zdraví, lásku, štěstí...) a drze si myslela, že může nahrazovat Boží energií a bude s ní kupčit prodejem LŽI, jako uzdravující službu. Byla přesvědčena (jako další vědmy), že Bůh slouží k mamonářským podvodům. Kdyby  byla duchovně vyspělá, věděla by, že vrchním vládcem vesmíru a života na zemi je Stvořitel, který je Bohem pravdy, nikoliv Bohem LŽÍ. Pokrytci si hrají na duchovní mistry, mají plná ústa andělů, archandělů, přisvojují si nadpřirozené schopnosti - avšak v podobizně ĎÁBLA. "Boží mlýny však melou...a zaručeně" To pochopili i někteří politici a přijali víru v Ježíše...

Upsání se démonům pomocí rituálů (The Secret, viz. "esoterní zákon přitažlivosti").

Ezoterní zákon přitažlivosti jasně popisuje, jak rituály se snahou ovládnou kosmické SÍLY, otevírají démonickou bránu ZLA. The Secret (Tajemství) je magií démonů pro ziskuchtivé a sobecké, skrývající  fakt, že lákající rituální magie slouží k získání peněz skrze manipulaci. Maskované zlodějství a klam čarodějek dostává důvěřivé lidi do životních pastí a na cestu údolím TEMNOTY k psychickému propadu a zhoršenému zdraví a nemocí. Mnoho mágů přiznává, že využívá démonických sil. Jiní se těmto silám snaží přisuzovat jiný původ, jako skrytá vnitřní síla, kosmická energie apod. Pokud však znalý člověk na tuto oblast nahlédne duchovní optikou, je okamžitě zcela jasné, že se jedná o působení démonických sil.  A neobstojí u toho ani přesvědčení, že magie je bílá a musí být dobrá. Magie je pouze jedna, lidé si ji pojmenovali BÍLOU + ČERNOU, pořád to je BRÁNA pro vstup démonických sil  do života člověka.

Magie (rituály) televizních čarodějek přináší jen kontakt s démonickými silami, které vnucují 2 falešné představy:

(1) Že proti démonickým útokům neexistuje obrana a lidé jsou démonickým ZLEM nemilosrdně ničeni.

(2) Ale že před těmito silami existuje  ochrana ve formě obranné magie (rituálů), která vztyčí ochranný štít. Boží autorita je zamlčována, přičemž Bible nabízí vzepřít se  prokletí skrze pomoc Ježíše Krista. Nic jiného neochrání.

Pokud však lidé věří na čarodějky, v Indii věří i na krysy (existuje tam chrám pro krysy). Já jen poskytuji informace z Bible a Písma svatého, také z literatury, která též čerpala ze stejného. Člověk má svobodnou vůli, víru v Boha a Jeho pomoc může odmítnout. Kdo vědomě odmítá přijímat Boží milosrdenství (tj.pomoc), rouhá se a Bůh mu nemůže odpustit ani pomoci, protože o to nestojí, protože v Boha nevěří (Písmo sv. - KKC 1864). Prosby o pomoc při rakovině, neštěstí..ap. zůstanou nevyslyšeny.., člověk zemře. Při těžké nemoci však stejně prosí Boha o pomoc každý, pokud nemá Alzheimera, nebo není duševně vyšinutý. Nikdo neví, co ZLÉHO jej v životě a v rodině potká.

Znaky a symptomy vlivu temných sil:

Televizní a jiné čarodějky se svými praktikami otevírají temným silám, které ničí nejen jejich životy, ale i těch, kteří je žádají o pomoc, protože dovolují ZLU manipulovat i s těmi, kteří o pomoc čarodějek žádají. 

  1. Duchovními obtížemi: Dlouhodobá duchovní otupělost; Rouhavé myšlenky; Odpor k modlitbě (lidem je často zle i tam, kde se zkouší modlit - Alenka Pastelka v říjnu 2017 v televizi (jako vždycky) nabízela divačce ke koupi namluvená CD, že to pomůže z deprese... Volající ji však řekla, že její CD už má, ale nemůže ho poslouchat, dělá se ji z poslouchání špatně...) A nebyla to pouze jedna volající osoba, která Pastelce (při nabízení CD) řekla, že "se ji u poslouchání  CD dělá špatně"

  2. symptom NUTKÁNÍ:  Různé druhy nutkavých myšlenek - Alena Krejčovástabilní nucení sdělovat bludné rady od ANDĚLŮ...  Pastelka je abnormálně puzena k testování stavů těla a duše lidí, za peníze nabízí vyřešení chronických a psychických problémů, čistí duše, a prý ovládá intuitivní numerologii > větší stupiditu jsem ještě neslyšel> numerologie jsou čísla a počítání, nikoliv intuice. Víra v mylná přesvědčení (bludy) jsou vždy patologická, protože uvádíme do pohybu energii svých budoucích prožitků, a to zvláště pro zdraví, neboť jsou metafyzikou lidské podstaty, která silně ovlivňuje zdravotní stav fyzického těla.  Není nic horšího než vyšinutá mysl, protože člověka okrade o rozum, důstojnost, o duši, a to se děje pomalu bez milosrdné smrti.

Pouze dezinformačními myšlenkami se může ZLO v duších lidí udržet a držet  je v rozumové bezmocnosti, Tato bezmocnost je však znamením životních zvratů a ztrát všeho druhu, nejen finančních a majetkových, ale i pro zdraví.

4 fáze UCTÍVÁNÍ SATANA:

1. FÁZE = Spolupráce a uctívání Satana démonů - vyučováním magie;

2.FÁZE = Vytváření klamu - připravit lidské myšlení na podvod cestou odstranění z lidského myšlení  faktické vědění a každodenní zkušenost s duchovním světem.

3.FÁZE =  praktiky lživého učení padlých andělů s cílem získat lidi (mající rády sladkou lež) ke KLAMU. Aby lidé, kteří již poznali lež, byly tak dokonale obelhání a další LŽI nepoznali (proto soustavné nabídky očištění čaker a ochrany před démonickým zlem... apod.

4. FÁZE.  démonická manipulace uzavřením bran k pravdě před oklamanými. Manipulativní  dezinformace  jsou připraveny pro lidi, kteří chtějí znát  sladkou lež, jež je uvede do pastí démonického  okultismu. Tyto praktiky se tváří jako dobro, ve skutečnosti je jeho podstata v záludném zneužívání jiných! Některé čarodějky používají pojmy Bůh (spíše v množném čísle slovem "bohové" ap.), i křesťanské symboly, ale duchovně znalým je zcela jasné, že se jde o snahu spojit - nespojitelné.  

Duchovní literatura, spisy+Písmo svaté... hovoří, že tělo patří Ďáblu a duše Bohu. Ďáblovo jsou všechny fyzické rozkoše díky nimž se podvádí, krade, vraždí a válčí... A tak záleží, co člověk v sobě vyživuje, zda dobrého ANDĚLA, anebo více toho ZLÉHO DÉMONA.Ostatně poslední syn ďábla-SATANA se jmenuje MAMON, a čarodějky přesně podle toho ďábelsky jednají, čímž více zatěžkávají svou karmu, aby ještě za života PEKLO zažily... - viz. dole odstavce o SATANU + jak se "Satan stává vymítačem ulic od nečistot lidského ZLA"

Středem pekla je lidské já. V pekle mohou lidé žít tak egoisticky a sobecky, jak jen chtějí. Mohou se svým já nechat zcela pohltit (jako i některé kartářky-čarodějky). I když to zní divně, tito lidé chtějí žít v pekle. Peklo je totiž jediným místem, kde si bez jakýchkoli výhrad a překážek mohou hrát na bohy. Přesně jak také říká jedna postava z knihy C.S.Lewise - Velký rozvod: „Nakonec tu zbudou jen dva typy lidí: ti, kteří říkají Bohu: „staň se vůle tvá, a ti, kterým Bůh říká: „staň se vůle vaše“. Všichni, kdo jsou v pekle, patří do této druhé skupiny, a proto  "staň se vůle vaše - tím peklem", protože „PEKELNÁ BRÁNA“ je zamčená zevnitř (duše), nikoli zvenčí. Peklo je tedy tím místem, kde mnozí chtějí žít.  

Věřící by měli číst knihu:"KDYŽ NEBE MLČÍ (a Bůh neodpovídá na Vaše modlitby)". Kniha od autora, kterého potkala tragédie, při níž jeho matka, žena a dcera (díky opilému řidiči) přišly o život, i přestože se za jejich ochranu toho dne (tak jako každé jiné ráno) modlil. Autor knihy nastiňuje, proč dochází k nevyslyšení modliteb a na různé pozitivní aspekty modlitby i na jejich úskalí a možné nebezpečí. Vysvětluje příčiny nevyslyšených modliteb a proč i v jeho životě (přestože se modlil) došlo k  rodinnému neštěstí. Autor kvůli tomu prostudoval mnohé - Bibli, Písmo svaté ad.,  a přišel i na to, "Co má peklo společného s modlitbou?" Lidé, kteří se dostávají do spárů pekla, chtějí, aby se svět změnil - kvůli nim (např. i podle slibů předvádějících televizních kartářEk...). Autor uvádí, že lidé chtějí být středem všech věcí; chtějí, aby se svět točil kolem nich. A peklo jim to umožňuje, ale je stejně malé, jako jsou oni. Oproti tomu lidé,  kteří chtějí nebe (život v duševním štěstí, zdraví a radosti...), cítí, že by se měli změnit - kvůli Bohu. Uvědomují si, že Bůh je středem všech věcí, a na nich je, aby se přizpůsobili Jeho přáním. Tímto přáním je, aby se lidé změnili k obrazu Božímu, nikoliv aby se Bůh (díky egoistickým přáním) měnil k obrazu člověka. Autor knihy také píše: "Pokud neštěstí odhalilo moje (duchovní) nedostatky a chyby, pak to bylo období, kdy mi zemřela matka, manželka a dcera. Také sděluje: "Musíme se modlit sami za sebe..."  To znamená, nikoliv, aby to za nás dělal někdo jiný - např. kartářky... Autor knihy (dle svých zkušenosti) říká, že nejlepší způsob, jak Bůh vyslýchá naše modlitby, se od našich představ velmi liší. Ideální odpovědí není to, co Bůh udělá pro nás, nýbrž to, co Bůh udělá v nás. Bůh chce změnit nás ke svému obrazu, nikoli svět k našemu obrazu.

Také autor S.N.Lazarev v knize "Diagnostika karmy" uvádí: "Hlavní důvod všech lidských nesnází spočívá v tom, že chtějí změnit svět k obrazu svému, tj. podrobit  ho vlastní vůli. A pakliže se v životě lidí dějí věci, které považují za nedobré a strašné, je to tím, že se o to snažili, místo toho, aby své hlavní  síly soustředili na snahu porozumět světu a hledání cest vlastního duševního rozvoje. A že lidé často pracují s deformovanými představami, čímž ve skutečnosti ničí sami sebe."  Přes 30 let se tento ruský vědec zabývá analyzováním a odstraňováním příčin rodinných neštěstí, dědičných nemocí a úmrtí, čemuž se říká KARMA.  Jestliže si tedy někdo myslí, že svou KARMU změní ke štěstí a zdraví skrze magii a točení kyvadla vědmy, která to každý pátek předvádí v televizi, pak si jsem jistý, že ho postihne něco horšího, aby přišel k rozumu. ZLO (tedy KARMU) není možné odstranit, jestliže člověk nechává ZLU (pro jeho vstup do duše) otevřenou bránu, vyživuje ho a stále v sobě udržuje.  

NEPŘÍZEŇ  OSUDU

Těžkosti, problémy, zápasy, napětí, nepřátelství, utrpení... (Bible - 5. kapitola listu Římanům). Bůh využívá nepřízně osudu, aby nás změnil. Prostřednictvím utrpení vstupuje neviditelná SÍLA do našeho života jako OSUD. To buď člověka změní k lepšímu, a když NE, pak to vyřeší násilný "odchod na onen svět".   Mnoho lidí (kteří to pochopit nechtěli) nad utrpením nezvítězili, nepoučili se z něj, ba dokonce utrpení nepřežilí. Pokud trpící nechce násilně procházet dalšími nečekanými nepřízněmi osudu, vysvobození může udělat pouze Bůh (nikoliv čarodějky)

    Modlitba působí změnu v nás, mění postoje člověka, a my pak měníme i to ostatní. V modlitbě nejde o změnu vnějších okolností. Modlitba působí zázraky v lidské povaze a tím i v jeho štěstí, zdraví a duševním klidu. I když prosby o hmotné dary si zasluhují  modlitbu, nejvíce ze všeho potřebujeme samotného Boha, který bude v našem životě přítomný a aktivní. Lidé, kteří se dali na víru v Boha, víra je proměnila; ze svých zranění se uzdravili a stali se šťastnějšími, protože jejich psychika se uzdravila a oni se dokážou radovat ze života. Zatímco ti, kteří jsou vedení ZLEM, prožívají mnoho těžkostí, potýkají se s nepřízní osudu a životními prohrami - utrpení je udolaly a dovedly až ke spáchání sebevraždy nebo k jiným úmrtím. Ti, co jsou stabilně šťastní, třeba mají dobrou povahu, a tak si užívají štěstí, zdraví a klidu...  Ale těm, co se nedaří a smůla se jim stále lepí na paty, mají povahu, která to přitahuje, např. sami sebe uvrhli do prokletí - viz. nahoře PROKLETÍ. Možná  čtenář namítne, že existují lidé, kteří nejsou dobří, jsou nevěřící, nemodlí se a přece se jim daří... I na tuto otázku je  v duchovní literatuře tato odpověď: Ano zbohatli... Je však nutné vyčkat konce. Draze zaplatí za chvilkové štěstí, které si nezaslouží. Čím více dostali, tím více budou muset svému osudu vracet. A tak se i děje, ti co si štěstí nezasloužili trpí depresemi z dlouhodobých soudních procesů a nakonec i vězení; někteří nečekaně těžce onemocněli, a ti kteří se karmicky provinili  hodně - zemřeli... Takové a jiné věci se prostě dějí, denně jsou tyto události v tisku, v televizi i na webu

MODLA  SCHOPNOSTÍ

Rozum je jediným kritériem pro zdůrazňování své výjimečnosti, důležitosti a pocit nadřazenosti z kterých se rodí bezměrná pýcha a lidská nadutost. Jestliže rouhání (coby pýcha) překročí kritickou mez, končí smrtí >> jako u herce Petra Čepka.

Přivlastňování si výjimečných a "nadpřirozených" schopností s praktikováním čarodějné magie je též jedna z forem pýchy. Vzývání této modly schopností je karmicky blokováno psychickými chorobami a poruchami rozumu, schizofrenií, epilepsií, rakovinou a jinými chorobami mozku, neboť člověk "staví své schopnosti nad Boha". Pokud by měla magie ovládat neviditelné SÍLY=sily fyzikální, musel by mít člověk oplývat tak velikou fyzikální MOCÍ, která přísluší pouze samotnému Bohu. Vesmír není vzduchoprázdný, působí v něm energie, o které vědci neví nic, to sděluje astrofyzik a vědec Fyzikálního ústavu Akademie věd  ČR. RNDr.Jiří Grygar, CSc. Čtěte také "Diagnostiku karmy" - od  S.N.LAZAREVA!

Některé kartářky mají plná ústa andělů a Archandělů, posílají je volajícím na pomoc,  ale to není v jejich moci! NESTANE se NIC bez Boží Vůle; ani POMOC andělů (Písmo svaté + Bible - JOB 1,2). Neštěstí a smrt není pomoc andělů, a každý den se tyto události dějí.

Co říká Bible o andělech? (1) Andělé neví všechno, jako to ví Bůh (Matouš 24:36); (2) Andělé  slouží Bohu > jsou podřízeni Boží vůli svou poslušnosti a vyplňování Jeho příkazů (Žalm 103:20; Zjevení 22:9); dobré anděly Bůh posílá na pomoc věřícím >(Židům 1:14); (3) Jsou nápomocni při přivádění lidí (modlitbami) ke Kristu >(Skutky 8:26; 10:3) a přináší odpovědi na modlitby>(Skutky 12:5-10) (4) Jsou nástrojem Božího soudu a trestu>(Zjevení 7:1; 8:2) Bůh nestvořil anděly, aby sloužily kartářkám a jejich podvodům, klamu a lžím. 

  další pro duchovně neznalé - co je Duch Svatý; peklo atd. - viz. dole.

Padlí (černí) andělé > démonické (temné) síly: Toto ZLO poslechne kartářky velmi rádo, magií je kartářky posílají na pomoc těm, kteří mají "rádi temnotu". Démonickými radami se řídí Alenka Pastelka, v létě roku 2014 byla díky nápadům z TEMNOTY řešena za podvod  živnostenským úřadem, musela hodně vysvětlovat a byla ji uložena nemalá pokuta". Alenka Pastelka dostala nápad, aby při odchodu do důchodu přerušila podnikání a zvala si zákazníky domů přes televizní věštírnu. To může udělat cvok, kterému přestal fungovat mozek, protože "krást" a ještě zlodějinu vytrubovat z televize do celého světa může dělat jen cvok. Pro neviditelné hlasy duchů  musí existovat duševní choroba.

BLUDY VZNEŠENOSTI  Aleny Krejčové  (stejně jako u Jany Vorlíčkové, Markéty Steinbergerové, Markéty Adamové (kartářky Tary), Morgany či  Simony Štelcové ...), že mohou uzdravovat; blokovat ZLO, a zbavovat lidí PROKLETÍ; rozdávat ŠTĚSTÍ (hojností a penězi) nebo uzdravováním, jsou klamné vjemy a bludné fantazie o nichž jsou nevyvratitelně přesvědčeny na základě psychotického chorobného podkladu podle kterého se řídí a jednají.  A každá snaha vyvrátit jejich bludné přesvědčování vede k rozšiřování dalších bludů. Takže, když jim někdo bludné magorie zkritizuje, začnou se o to více s magií a uzdravováním předvádět a soustavně říkat: "VĚŘTE MI, ŘÍKÁM VÁM SERIÓZNÍ PRAVDU...", a k tomu samozřejmě více lidi zastrašovat, že "když divák nezavolá, postihne ho ZLO (i celou rodinu), nezbaví se PROKLETÍ a vůbec, že to dopadne pro trpícího diváka špatně po všech stránkách". Psychiatři tyto pravdy a hovory s anděly řeší hospitalizací v blázinci, jako u zpěvačky Hany Horecké, která deníku Blesk řekla: "do blázince mě dostaly temné síly" <<< stačí kliknout.

    Country zpěvačku Hanu Horeckou odvezli do blázince, protože (dle jejího sdělení) pracovala s pátou dimenzí (jako jiné čarodějky). Zpěvačka také chtěla ovládat automatické psaní (jak nabízí Alenka Pastelka); Také mluvila s ANDĚLY, jako Pastelka; začala slyšet hlasy, žila v bludech a v domnění (jako čarodějky nahoře), že má velké poslání... A jak sama zpěvačka řekla, začala mít zrakové a čichové halucinace, a pak přišlo totální psychické i fyzické zhroucení, odvoz do Bohnického blázince, kde prožila peklo na zemi. Řekla, že ji tam kurtovali k lůžku a dusili polštářem!  Když zopakovala, že mluví s andělem, pobyt v blázinci ji prodloužili. To ji vzpamatovalo. Když se ji novináři ptali, zda "komunikuje s anděly?" odpověděla: Napojit se na kanál k otevřenému sdílení informací... si po té lekci, kterou jsem dostala, netroufám. Je to opravdu moc nebezpečné.“ 

To je důkaz, jak DÉMONICKÁ síla s temnotou působí, a zpěvačku H.Horeckou jen tak hned neopustila, protože se ještě 2x  pokusila o sebevraždu. A když léky vypustila, propukla u ní manická fáze. Nesmyslně začala utrácet desetitisíce, nakupovat drahá auta, oblečení, jiné pak vyhazovala, což vyústilo v druhou hospitalizaci v blázinci.  Peklo si zpěvačka (kvůli hovorům s anděly + chtění ovládat automatickou kresbu) zažila nejen v blázinci, ale i v osobním a profesním životě. "Kdo chce kam, pomožte mu tam."

    Čtenáři si výše uvedené mohou přečíst, když kliknou na >> ZDE > ZDE > ZDE > ZDE >  ZDE. Kdo ví, zda ji do automatické kresby+komunikaci s  PÁTOU DIMENZI+rozmlouvání s ANDĚLY... neuvrtala Alena Krejčová, která do toho lidi za peníze zaškoluje... Alenka Pastelka by sice ráda zpeněžila i rýmu, ale pokud  AUTOMATICKOU KRESBU vyučuje (schizofrenií trpí už 35 let), tak to člověk se zdravou hlavou nemůže pochopit, protože  na neviditelné hlasy musí existovat duševní choroba (jako u Pastelky). A takové zaškolování je nakažlivé (pracuje se s démonickými silami), takže tím Alena Krejčova  jen rozšíří psychiatrickou klientelu. Její výdělečná zaškolovací činnost má význam pouze v tom, že se z člověka stane pacient psychiatrů, protože se začnou objevovat  fobie, strachy, deprese, choroby atd. Démonický vliv totiž nic jiného než uvedené nepřináší; Peklo, Satan - ďábel, démonická síla (je jedno a to samé) a nikdy to nebylo a nebude symbolem štěstí, dobrým zdravím či ochranou před ZLEM, nýbrž TEMNOTOU v duši, onemocněním, rakovinou či jinou zhoubnou nemocí, nebo sebevraždou.

Miss Zuzana JANDOVÁ v říjnu 2016 také skončila v blázinci,

poslouchala též takové rady, mluvila z cesty a musela do blázince.  

Nejmocnější zbraní, která pomáhá démonickému ZLU zaútočit, je lidská pýcha ve svých domnělých schopnostech; bludech vznešenosti;  "úplném vědění".  To udržuje člověka v pocitu, že všechno dobře zná a že vzdělaný člověk přeci ví, že démonické ZLO (které vyživuje ve své duši) neexistuje. ANIE kartářka to dokazuje "jak jediná na světě byla obdarovaná nadpřirozenými schopnostmi, je mediem, které vidí a mluví s duchy, čte z Boží knihy osudy lidí, také z duše klientů atd." Ve skutečnosti logicky myslící člověk vidí před kamerou nemocnou hlavu ubožáka, který neví co říká.   

kdo je Duch Svatý? Ježíš posílá  člověku, který přijal lásku k Pravdě > Boží pomoc v Duchu Svatém. To by se dalo připodobnit k duchovnímu hlasu  jako správná INTUICE a člověk je varován před  satanovo pastí tím, že cítí nelibost k nečistým věcem... Jenže pokud duše touží po cestě, kterou si vybrala (i když jde o cestu ZLA), nechají Boží síly (ke kterým patří též ANDĚLÉ) tohoto člověka pokračovat v cestě, kterou si vybral - v tom tkví ta naše absolutní svoboda rozhodování. Takže pokud intuice zklamala, nebyla od Boha.

zpět k Satanu:

V duchovním je postava ďábla - Satana ztělesněným projevem temného, zlého principu zla a protiboha. Už staří Egypťané znali postavu srovnatelnou s ďáblem: Setha, protivníka Usírewova a Hórova.  Apokryfní kniha Henochova např. líčí vzpouru části andělů pod vedením Lucifera (latinsky: Světlonoš) proti Bohu a jemu oddaným andělům. Henoch patří k učení  Hermetismu  > stačí kliknout na název  Hermetismus,  kde se na konci  stránky  o tom dovíte více. Henoch „byl vzat na nebesa“ a tam se setkal s Bohem, kde  spolu rozmlouvali a byla mu svěřena veškerá tajemství světa.  Henoch žil  před velkou potopou světa a právě on je spojován s Bohem a anděly, kteří mají být Henochovými učiteli, od kterých se učil písmu, matematice, astrologii a jiným uměním, tehdy považovaným za tajemná a neznámá. Vše po svém návratu z nebes sepisuje do knih. Henochovy knihy tak patří mezi ty vůbec nejdůležitější apokryfní díla.

o Satanovi píše Bible, islámský Korán, i buddhismus, který  popisuje tohoto ďábla  jako  pokušitele, který chtěl Buddhu svést z cesty příslibem bohatství světa.Tyto nauky ukazují, že Satan je skutečná bytost, která existuje (Job 1:6) Je zvrácený a bezcitný a má na svědomí zlé činy. (Job 1:13–19; + 2:7, 8; +  2. Timoteovi 2:26) Bible zaznamenává i Satanovy rozhovory s Bohem a Ježíšem. (Job 1:7–12; + Matouš 4:1–11) Satan byl  stvořen Bohem jako nejvýše postavený anděl jménem Lucifer, jehož pýcha na vlastní dokonalost (viz. pýchu ANIE kartářky...)  Lucifera vedla ke vzpouře vůči Bohu Stvořiteli, tak jako dělá ANIE kartářka vůči Bohu Ježíši Kristu, kterého neuznává a považuje za kult osobnosti.  Kvůli vzpouře Bůh - Lucifera a jeho anděly (kteří se ke vzpouře přidaly) svrhl mimo Nebe. Slovo Satan znamená žalobce, pokušitel, podvodník, protivník a nepřítel  > Boha  a lidí“. Svržení andělé jsou Padlí- černí andělé = démoni.

Satan se stal vládcem pozemského světa a pánem Mocností, ale nedělá věci bez Božího svolení, to nemůže nikdo, neboť Bůh stvořil Čas  a zná celý průběh času až do konce, tedy to, co se stane a nestane, co nás čeká a KDY to bude... To Satan nezná, protože není tvůrcem Božího plánu. Bůh je navíc v každém současném okamžiku našeho života přítomen v podobě Ducha Svatého, promítnutého do okamžité přítomnosti našeho života a času.  To lze číst ve shora uvedené literatuře: Písma svatého; Bible; Henochovy (hermetické) spisy..ad.

Satan se prohlásil za boha všech lidí a lidé se mu pokloní. Je pokušitelem, překrucovatelem a žalobcem, který žádá Boha o svolení do jaké míry může vykonat trest na těch, jež propadli peklu přijímáním ďábelských návnad v různých podobách... A jako odpůrce Boha - přesvědčuje, že lidé více milují ďáblovo nabídky než Boha a Pravdu. Tím se ďábel-Satan současně  stává "vymítačem ulic od nečistot lidského ZLA". Satanovo praktiky se vyznačují pokrytectvím, lží, chamtivostí a zkaženosti, životními zvraty, smrtelnými chorobami - neštěstím, týráním a ničením, zločiny a válkami, jako důsledek jeho vlády na zemi; Bible: 2. Korinťanům 4:4;

Satan byl stvořen i kvůli svobodě konání naši vůle. Je na každém člověku, jak se rozhoduje hlasem svého srdce! Zda pro Boha a  pravdu, nebo pro Satana a jeho sladké LŽI.  Dát si pozor, je to nejdůležitější z volby našeho života!  Proto nesvádějte na Boha, že kdyby existoval, že by nebylo ZLO. Po ZLU lidé touží a přímo ho vyhledávají - volba srdce je ZLO.

Ďábla=Satana ovládá sobecká touha  být uctíván, dokonce chtěl, aby mu Ježíš Kristus na zemi prokazoval akt uctívání‘: (Matouš 4:9).

    A shodně to chce také ANIE kartářka...  Chce, aby si ji svět vážil a byla uctívána, a proto se snaží všemožným způsobem přesvědčit svět o své výjimečné důležitosti.  Například, jak ovládá magii > na videu nabízejícího kurzu magie z 19.3.2016   měla na křesle odloženou hadrovou panenku, do které se píchají jehly s představou, že má někdo zemřít apod. Její soustavné tvrzení: "...jsem nejlepší v Evropě, nikdo nemá takové schopnosti jako já; ...ostatní ezoterici jsou podvodníci a sračky, ...jen já mám zázračné schopnosti a dar od Boha uzdravovat a jedině já mohu pomoci; Co nedokázali profesoři psychiatrie za 5 let, já dokážu za 3 hodiny.."a tak dále  - viz odstavce nahoře nebo s názvem TV Relax 16.6.2016

   ANIE televizní diváky poučuje o spasení, ale SPASENÍ je přijímáno  skrze Ježíše Krista, to ale neuznává.

Bible a Písmo svaté však stojí nad všemi křesťanskými naukami a žádné jiné spasení od Boha Stvořitele neexistuje.   Na ďáblovo zrozence (v lidské podobě) Bible pamatuje a varuje slovy: „váš protivník, Ďábel, obchází jako řvoucí lev a hledá, koho by pohltil. (1. Petra 5:8). Nábožensky analfabet obchází jako řvoucí lvice a hledá, koho by pohltila. Pohlcuje skrze televizní manipulaci a nabízení rodinných konstelací... Psychologické poradenství však má zakázané (nemá vzdělání ani živnostenské oprávnění), ale protože se každé  ZLO se maskuje, psychologické poradenství přejmenovala na "Karmické kruhy a konstelace", myslí si, že když to svede na duchovní oblast, může dělat lékaře - psychoterapeuta - léčitele.   

Co však ANIE slíbí zlepšit, tam zhorší zdraví i chorobu >> viz. níže

ANIE zvýšila deprese a zhoršila zákaznici roztroušenou sklerózu.

Chce-li být člověk více nemocný, stačí vyhledat "ANIE léčitelku". Ta tvrdí, že zvládá za 3 hodiny to, co profesoři lékaři nezvládli za několik let. Démon vytváří nepravost, kterou milují všichni, jež nenávidí Boha; Satanovo vliv se projevuje vnitřní agresivitou, a Satan dělá vše, aby lidi ničil skrze agresivitu druhých a mylné přesvědčování... Duše, která propadla peklu nakonec úpěnlivě naříká, volá a prosí  v temnotě ohnivého jezera, aby ji  Ježíš vysvobodil. Kdo chce, může dole kliknout na video. jak někteří ZAŽILI PEKLO a JEŽÍŠ jim to PEKLO ukázal a pak je vrátil do života, aby lidstvu sdělili, že PEKLO EXISTUJE.

PÝCHA a HŘÍCH

  1. PÝCHA je na 1.místě ze 7 smrtelných hříchů, neboť pochází z podobizny "Padlého anděla".

  2. Hřích je něco, co se stane v našem  životě a může se týkat buď mého vztahu k Bohu, nebo vztahu k bližnímu, protože člověk je z duchovního hlediska (podle Bible a Písma svatého) stavěn na druhé místo vedle Boha, neboť lidské srdce bylo stvořeno tak, že nemůže existovat bez druhého člověka. Člověk dostává život (početím) od druhého člověka a bez toho by neexistoval, a tudíž bez druhého člověka ani nemůže být. Jestliže člověk věří jiným naukám, nechť si věří čemu chce, ale Bible a Písmo svaté stojí nad všemi duchovními naukami. 

  3. K příkladům uchvácení démonickým (Satanovo) ZLEM není třeba chodit daleko: Drogy a zabíjení, nehody, loupeže a jiná zvrácenost. To samé platí pro alkohol.  Kvůli mamonu lidé podvádí, klamou, kradou, vraždí, válčí...

REIKY

Co se týče REIKY... a  údajných vlastností, čtěte co píše ze zkušeností spisovatelka knih:  

o    1. Zasvěcení jako podvod: REIKI  24. 1.2012 | Alue K. Loskotová

o    2. Zasvěcení jako podvod: Shamballa  26.1. 2012 | Alue K. Loskotová

o    3. Zasvěcení jako podvod: Merkaby a světová světelný systém  28. 1.2012 | Alue K. Loskotová

o    Reiki: Ďábel se snaží napodobit Boží dílo  18.9. 2015| Alue K. Loskotová

o    Slovenská verzia Merkaby - téměř dokonalý podvod 24. 2.2010| Alue 

 

Rouhání - blasfémie

Rouhání neboli blasfémie je hrubá urážka Boha nebo osoby, požívající náboženské úcty; zpravidla je pácháno slovy nebo jednáním, mezi něž patří "pohrdání, urážka, hrubost nebo zesměšňování  Boha, Ježíše Krista nebo Bible". Termín „rouhání“ znamená vzdorovitý projev neúcty vůči Bohu, stavění sama sebe nad Boha, proklínání Boha nebo zneucťování Božích věcí. Příkladem by mohlo být i přisuzování zla Bohu nebo naopak to, že mu člověk odpírá dobro, které vykonal. Tento příklad rouhání je ale konkrétní v Matouši 12:31 + 12:24 +  v Markovi 3:30.  Platí zde zákon uplatňování vlastního já - bezohledná honba v sebeprosazování vedoucí k bolestným důsledkům. Je to násilí, vykořisťování, opovrhování těmi nejslabšími a nejchudšími, nespravedlností a zneužívání moci všeho druhu. Jde tedy o PÝCHU, která směřuje ke kořenům, totiž do lidského srdce, kde má svůj počátek. Právě tam se hromadí pýcha a snaha se prosazovat.

(1) Herec PETR ČEPEK v roce 1992 dostal nabídku zahrát si dr.Fausta, kolegové ho varovali, že dává všanc duši ďáblu. Herec na fámy nevěřil a roli Fausta, který se spolčil s ďáblem a povýšil na Boha, přijal. Do roka se objevila rakovina, a v září 1994 herec umírá v krutých bolestech. 

(2) Jeden český ex-ministr v televizi prohlásil, že Bůh neexistuje, objevila se u  něj do 3 let rakovina a zemřel;  

(3) Mladík nevěřil, že Bůh existuje a vystavil na na web lživé parte, že zemřel, přesně na  den a měsíc do 1 roku uhořel v autě < stačí kliknout.

(4) Když kdysi zpěvák John Lennon prohlásil rouhačskou větu, že "Beatles jsou populárnější než Ježíš Kristus", byl zavražděn. Vrah si prohlížel foto této skupiny a padla mu myšlenka, že zrovna zavraždí Johna Lennona. Čekal celý den, aby se mu Lennon podepsal na foto a poté ho několika ranami zastřelil. Náboje si připravil tak, aby ho střely vnitřně roztrhaly a nemohl jej nikdo zachránit.

(5) I když se to zdá divné, ti, kteří si zahráli (byť ve filmu...) roli Boha, objevila se u nich dříve nebo později rakovina.

Bible praví: Kdo se povyšuje bude ponížen..." > třeba i smrtí

Ani  ti největší zločinci a ateisté nemají  jistotu, že tato VYŠŠÍ MOC neexistuje, čarodějkám to však nedochází, což dokazuje, že jejich hlava není v pořádku!

Pokud někdo věří v čarodějky, měl by věřit i tomu, že vesmír není vzduchoprázdný a že chod vesmíru řídí VYŠŠÍ SÍLA, nad kterou nemají MOC ani andělé, ani Satan, natož pomatenci, kteří se považují za čarodějky, které dokazují, že to v hlavě nemají v pořádku. Přesvědčují o schopnostech, které nemají ani z 00,1%,pýchou se staví nad Boha. Bůh vstupuje do života lidí jako utrpení, aby se člověk napravil... (Bible - 5. kapitola listu Římanům).

viz. co píše Bible o ANDĚLECH

Prokletí nebo Ochrana před ZLEM je zásah Stvořitele, čarodějky se však sami na Boha povyšují a slibují za peníze zbavení ZLA, PROKLETÍ, OCHRANU před ZLEM.., ŠTĚSTÍ s UZDRAVENÍ, čímž Boha neuznávají, znevažují, zneuctívají, zesměšňují a ponižují, zkrátka se ROUHAJÍ každým slibem, který není v jejich moci vykonat, což je ryze SATANSKÉ. „Každý, kdo se povyšuje, bude ponížen" (Bible - Lk 14, 11)  

Výšku duše představuje duchovní vyspělost. Jsou to znalosti jsoucna. Kdo má tyto znalosti, se nepotřebuje ptát schizofrenika, jakou má výšku duše, protože mu tato osoba vždy řekne dezinformace. Výšku duše určují znalosti zabývající se příčinami a účinky projevu neviditelného; znalosti o povaze vesmíru a dalších působících sil. Ale také znalosti TEOLOGIE=>co je Bůh, duchové, inteligence, andělé, duše a myšlenky, náboženství, o víře, zázracích, síle slov, o tajuplných znameních... Tyto znalosti pojednávají o nejskrytějších věcech, o podstatě moci neviditelných sil, jejich složení, síle a účincích na život člověka.., Sdělují v čem tkví zázračné účinky  a v čem spojují život člověka s dary sil Nejvyššího... To sice člověk nezabývající se duchovnem znát nemůže, stačí ale jen zapojit do činnosti rozumovou logiku a nevěřit všemu, co ďábelský KLAM vnucuje. Píšu toho dost, co může pomoci k zlepšení života, do čehož patří i to, když člověk přestane milovat klam.

ENÍ ve 2016

TV RELAX 16.6.2016 v cca 13:15  - 13:20 hod, ENÍ: "...do věštění mi NEKRAFEJTE, já jsem při výkladu mimo , i režisér má takový respekt, že mi do výkladu nekrafe... Jakmile vezmu karty, dostávám se do ALFA stavu a  jsem už mimo, a když  mi do toho vstupujete, tak mně dostáváte do vědomí a já zase nic nevím. Režie mi tam hází i minulé životy, do těch mi ale absolutně krafat  nebudete...doteďka jsem byla v ALFA stavu, pak vyjedu a tlumočím, ale minulé životy to je MAZEC... a  celou další dobu žvásty o pitomostech.  ENÍ za 10 let v televizi přesvědčila, že jde o psychické vyšinutí, nikoliv  ALFA stav. Kdo medituje, velmi dobře ví, že ALFA stav ( 8 - 12 hertz) se podobá  spánku, je to stav hypnózy a meditace a není možné u toho poskakovat na nohou, vyptávat se  volajících na různé věci, laškovat  s nimi, pokukovat do kamery, míchat a tahat karty i s hysterickým rozčilováním, jak  kartářka při výkladech předvádí.  Kartářka se spíše stabilně nachází ve stavu BETA  (nikoliv při běžných 20 hertz), ale mezi 40 - 60 hertz, čemuž odpovídá její hysterie. Při tomto stavu  se ANIE nachází téměř stabilně, stačí na ní při výkladu promluvit (když rejža nestačil vypnout telefon).

TV RELAX 16.6.2016 ve cca 13:15  - 13:20 hod, ENÍ: "...do věštění mi NEKRAFEJTE, já jsem při výkladu mimo , i režisér má takový respekt, že mi do výkladu nekrafe... Jakmile vezmu karty, dostávám se do ALFA stavu a  jsem už mimo, a když  mi do toho vstupujete, tak mně dostáváte do vědomí a já zase nic nevím. Režie mi tam hází i minulé životy, do těch mi ale absolutně krafat  nebudete...doteďka jsem byla v ALFA stavu, pak vyjedu a tlumočím, ale minulé životy to je MAZEC... a  celou další dobu žvásty o pitomostech.  ENÍ za 10 let v televizi přesvědčila, že jde o psychické vyšinutí, nikoliv  ALFA stav. Kdo medituje, velmi dobře ví, že ALFA stav ( 8 - 12 hertz) se podobá  spánku, je to stav hypnózy a meditace a není možné u toho poskakovat na nohou, vyptávat se  volajících na různé věci, laškovat  s nimi, pokukovat do kamery, míchat a tahat karty i s hysterickým rozčilováním, jak  kartářka při výkladech předvádí.  Kartářka se stabilně nachází ve stavu BETA  (nikoliv při běžných 20 hertz), ale mezi 40 - 60 hertz, protože tomu odpovídá její hysterie směřující k amoku. Při tomto stavu  se ANIE nachází téměř stabilně, stačí na ní při výkladu promluvit (když rejža nestačil vypnout telefon).

TV Relax 16.6.2016: divačka Vladimíra, nar.6.7.1961, s dotazem na lásku, ENÍ: "...jste nervově labilní... přijďte mně navštívit 2.7.2016 na hradě Křivoklát, kde budu dělat konstelace na minulé životy,  což by vám prospělo více než 5 let léčby u psychiatrů. Zase ji zopakovala, že  tam má karmickou zátěž a práškama to těžko zpracuje... Dala ji 2 bojové úkoly s doporučením  konstelace na minulé životy, aby ji vyhledala, navštívila... objednala se i na osobní sezení, transformační sezení, protože co nezvládli psychiatři za několik let, ENÍ zvládá za 3 hodiny. s dodatkem: "Sice nejsem psycholog a psychoterapeut, ale jsem duchovní průvodce a mluvím s duší, pomůžu ji zvednout ze dna. Tolik moje k vám..." 

Živnosti, které má ENÍ zaregistrované (1) "Poradenské a konzultační činnost...", má povolenou jen pouze pro oblast společenského vystupování, rozvoje osobnosti a udržování fyzické kondice... a zákon jasně UPOZORŇUJE, že obsahem této činnosti NENÍ PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ;   (2) ŽIVNOST:  "Mimoškolní výchova... pořádání kurzů, školení...lektorská činnosti", je 2.její živnost, a je na výchovu dětí nad 3 roky ve školkách a soukromých školách, pokud nejsou zařazeny do rejstříků ŠKOL... Může doučovat na dětských táborech a zotavovnách a mít dohled nad dětmi...  Může dělat kurzy na šití, vaření, pěstování rostlin, shánět prostory pro konání akcí... ale PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ dělat nesmí. (3) ŽIVNOST: "Služby osobního charakteru..." je výklad karet, numerologie, astrologie - nejsou to magické rituály ani čarování, ani karmické kruhy.., jež jsou praktikami neodborné péče, která je zakázána. Co NENÍ k výdělečné činnosti živnostenským zákonem a jinými... POVOLENO, JE ZAKÁZÁNO!  

ENÍ kartářka (Jana Vorlíčková)  v psychoterapiích pokračuje, povolení ji nezajímá, přičemž "Rodinné konstelace" na živnostenském úřadu již ENÍ vysvětlovala 4.12.2014 a dělat je nesmí, Když byla úřadu oznámena podruhé, opět vše na svých stránkách okamžitě vymazala - viz níže uvedený text  který tam měla na celý rok až do 28.3.2015, ale poté, co ji pozvali 4.12.2015 na úřad (k dalšímu vysvětlování), druhý den (5.12.2014) všechno z nabídek akcí vymazala. Na svých stránkách nabízí i REGRESE - tj. hlubokou hypnózu. Až se z toho zákaznice pomátne nebo neprobudí, schizofrenikovi to nepřijde, svalí vinu na oběť (že to chtěla!), Dělá, co se ji zachce, žádné překážky pro ní v ničem neexistují - pouze umístění do blázince.  

  Výše uvedené může nabízet psycholog-psychiatr s akreditací, a k tomu v registrovaném zdravotnickém zařízení, jinak to je trestné. Od 5.12.20104 to tedy Anie kartářka na svých stránkách vymazala, což  jen její soustavné PODVODY dokazuje.  Co se rozumí psychoterapii, si mohu čtenáři přečíst po kliknutí ZDE    Z 21 odborníků na RODINNÉ KONSTELACE mají všichni titul PhDr., Mgr., MUDr, jsou to psychologové a psychiatři, a splňují vzdělání, jež ukládá živnostenský zákon na živnosti vázaně pro psychologické služby - tj. mají také atestace (tak jako lékaři) z klinické psychologie. Je to obchod s lidským zdravím, Není-li psychologické poradenství povoleno, má to název NEOPRÁVNĚNÉ PODNIKÁNÍ.

ENÍ byla za podvody úředně řešená ve 2014 řešena 3x; V březnu 2014 to bylo ČOI středočeského kraje za nabízení Involučního hexagramu u kterého slibovala léčitelské účinky i s léčením rakoviny, když ale ČOI začala dělat šetření (1) okamžitě z webu vymazala nahrávku na Youtube, kde hexagram s léčitelskými schopnostmi s jeho 15 zázraky prezentovala; (2) z televize Relax byl stažen jeho prodej; a na svých webových stránkách uvedla, že byl doprodán. Hrozila ji totiž dost vysoká pokuta (sazba do 500 tisíc). Vymažu-li veřejnou nabídku služeb s veškerým obsahem, pak to dokazuje, že zákazníky  podváděla, a uváděla je v omyl. Když je vše v pořádku, není důvod za sebou vymazáváním zametat důkazní stopy!

 V červenci 2014 byla ENÍ opět řešena přestupkovou komisí pro Prahu 9, protože tvrdí, že karty vykládá profesně 30 let, ale registrované věštectví má od roku 2011 - a do července 2014 u této profese neměla ani zmínku o svém skutečném jménu a adrese. A 4.12. 2014  byla zase řešena Živnostenským úřadem pro Prahu 9, kde vysvětlovala, proč nabízí psychologické služby a nemá na PSYCHOLOGICKÉ SLUŽBY vzdělání a ni povolení.  Když ji chytnou myšlenkové vlny, začne před TV kamerou tvrdit, že v nějakém městě vidí ženu v modrých šatech ap.  A pokud by psychiatři viděli, jak v televizi předvádí ROZHOVOR s MRTVÝMI, s největší pravděpodobností by navrhli ústavní léčbu. Jakmile chvíli někdo do televize na věštění nevolá, berou ji nervy, ihned zvyšuje hlas a je agresivní a sprostá...

Nabídky služeb v soukromí také byly u ENÍ za každou započatou 1/2 hodinu za 2500,-Kč => to může být za 31 minut 5000,-Kč. A vzhledem k tomu, že má nepředvídatelné jednání, nelze zaručit, co udělá.

 

Nabízející konstelace na konkrétní problém není numerologie, astrologie ani výklad karet, ale  konkrétní "recept"  s vlastními psychoterapiemi, což vyžaduje několik sezení, protože ani psychologické poradenství nepřináší trvalou osobnostní změnu. ENÍ - žádá za hodinu sezení 6000 - 8000,-KČ, viz níže + nahoře v  září 2016 (8000,-Kč)

"Postavení konstelace na konkrétní problém z 01.11.2016"

což několikanásobně převyšuje cenu soukromého, vysokoškolsky vzdělaného  psychologa s atestací, který prošel speciální průpravou klinické psychologie, nehledě k tomu, že Psycholog se smlouvou zdravotní pojišťovny to dělá ZADARMO!  To je velký rozdíl, ENÍ je "blázen" bez onoho vzdělání, který  jako duševně ujetá bytost neví co dělá, neuvědomuje si škodlivost svých činů, nerozezná DOBRO od ZLA, škodlivé jednání si odůvodňuje Bohem jako terorista, když tvrdí, že "Bůh ji k tomu povolal, ona Bohu slouží a sloužit bude dokud bude dýchat a stát na nohou". Úřední moc by měla řádění  bláznů zastavit než zruinují ZDRAVÍ mnoho dalším lidem. 

 pacientce ENÍ ihned zhoršila roztroušenou sklerózu + duševní propad  

O tyto služby se zajímají pouze lidé s rizikových skupin - zdravý člověk to nepotřebuje!  Lidé by měli  na takové praktiky poukazovat a psát stížnosti, proto to tady vysvětluji, aby věděli, že to je nelegální.

    ENÍ je schopna ublížit hodně, zvláště když nabízí  Regresi (hlubokou hypnózu); Rodinné konstelace alias Konstelace s karmickými kruhy, anebo stejné pod názvem "Postavení konstelace na konkrétní problém" u čehož  na webu píše, že se nejedná o klasické Rodinné konstelace, které neuznává, ale jde o nejvyšší magii, která změní váš život, pokud ji skutečně pochopíte. Z alibistického hlediska to také zároveň sděluje: "Na psychologické poradenství povolení nemám, proto Rodinné konstelace neuznávám a přejmenovala je na Konstelace s karmickými kruhy, Karmické konstelace, Zátěže karmy a osudu, Prokletí... Postavím vám konstelaci na váš konkrétní problém za 6000 - 8000,-Kč na hodinu, ale vyplatí se to, neboť jde o nejvyšší magii, která změní Váš život pokud ji skutečně pochopíte. A pokud nezmění, smysl konstelace jste nepochopili. Předem upozorňuji, že je nutné  pochopit v kontextu smysl konstelace, aby mohla tato nejvyšší magie změnit váš život..."  ZMĚNA k horšímu je ale přeci také ZMĚNA! .

další z PRAXE  ENÍ kartářky

Relax TV 23.6.2016: volající Jana 41 let:  (cca kolem 00:41:00  videozáznamu a dále), ENÍ: "Karty řekly NE, že ten konec bude bolet, že to není možné, duchovní průvodce říká kvůli zklamání a konci, že něco umírá neopouštěj, sama sebe a Boha, protože v  zklamání utrpení zkázy a kvůli té smrti... tam se pozná, zda jsi Boha našla, někdy ho musíme najít skrze krušný utrpení, ztráty a bolest a to je váš případ. Karty říkají NE kvůli tomu, že jste opustila Boha, Bůh vás ale nikdy neopustí, to my lide jej vždy opouštíme. ANIE stojí upřeně očima na kameru a kýve hlavou, jako JOJO a dodává: „Přijímejte poselství tak jak je slyšíte skrze moje ústa. To není běžný výklad a vy to moc dobře víte“.  ANIE  ale vůbec neví, na co ta volající žena myslela, třeba jen na obyčejnou věc, jestli má měnit byt, postavit si domeček, přijmou pracovní funkci...ap., přesto spustila výše uvedené. Strašení lidí od ANIE režisér nevypne - přitom zákon o televizním vysílání (a režisér jej musí znát), že reklama nesmí být v rozporu s dobrými mravy a nesmí obsahovat prvky využívající motivu strachu.   Ta žena musela stát jako opařená, když se chtěla na něco běžného zeptat a ANIE ji sprdla, že prožije zklamání, krušné utrpení, ztráty a bolest, protože opustila Boha.  Volající byla nábožensky a morálně pokárána, aniž by věděla proč? Ale takhle ENÍ kárá a straší často, to není ojedinělé chování. Jestli kartářku ještě někdo považuje za duševně zdravou, pak my všichni asi jsme v této zemi schizofrenici, jen ENÍ je ZDRAVÁ.

     Pokud máte myšlenku, zda vaše operace dopadne dobře a ANIE řekne NEpak buď musíte operaci zrušit, nebo si před zažít hodně strachu i s myšlenkou, že  zemřete. Máte-li nádorové onemocnění a chtěli jste vědět, zda se z rakoviny uzdravíte  a  ANIE řekne  NE, je to stejné.

TV Relax 23.6.2016 Poledne; volající Růžena 67 let (cca kolem 02:19:00  záznamu a dále) říká: Zítra mám jít na konzultaci s doktory , jestli 3 operaci páteře, mám z toho děsně strach. ANIE: karta mi ukazuje velké utrpení, velké bolesti, nemoc, utrpení a bolest, tady máte ukázku, že já nehádám, netrefuji a najdu všechno na co se ptáte. NE operace není řešení, operace tu bolest nezmění, bolí Vás duše, je to ta psychosomatika. přineslo by vám to ještě více žalu, vůbec by vám to nepomohlo, přineslo by vám to nejistotu v chůzi. Prosím vás Vy mně poslechněte, začněte nosit korzet, vyhledejte rehabilitačního lékaře, já vím, že jste byla na neurochirurgii, jakmile se dostanete k neurochirurgovi, je to okamžitě na sál a na operaci, jako já před 20 roky. Já jsem kvůli dítěti na operaci nešla a jsem tady jak vidíte, cvičím a jsem tady a budu tady. NE nechoďte na tu operaci, karty říkají NE, nedoporučuju. Spíš bych radši cvičila, korzet, lůžko a viset hlavou dolů, to taky pomáhá, masáže, uvolnit ty záda...  REKLAMA diagnostikuje zdraví, ovlivňuje nemocného, radí mu a nedoporučuje lékařský zákrok, k (operaci), protože to tak karty říkají. SPRÁVNÍ DELIKT, za který televize zodpovídá. A a pokud si z hrabivosti nabere do pořadu schizofreniky, které soustavně diagnostikují zdraví lidí, radí a pletou se bez vzdělání do lékařské vědy, dokonce nabádají neposlouchat lékaře, za to zodpovídá rejža (nebo někdo jiný?). Na drátě v sluchátku kartářek je ale soustavně režisér - dotazují se režiséra.

TV Relax 23.6.2016  NOC: volající 54 let (cca na videozáznamu kolem 00:18:00 a dále) ENÍ: "54 let, 54 let ...přijde zkáza,přijde KONEC, je tady KONEC, prostě KONEC! Karty říkají NE, bude to bolet spíš tu DUŠI, je tady NE, je tady VĚZENÍ, vidím MŘÍŽE, navíc v minulém životě jste byli tři bratři, Vy jste tam byla bachářka, Vy jste tam věznila ty svoje bratry, a prostě todle je nějaká karmická zkouška, která Vám ukončuje toto dílo. I když držíte slovo, což je na Vás pozitivní, bohužel nebo bohudík karty řekly NE, Je to karmická zkouška a lekce, a tak to prosím s pokorou přijměte, že dál nic není, že se CESTA UZAVŘELA! Nashledanou, dobrou noc!  A na videozáznamu cca kolem 00:21:00 a dále kartářka sděluje, "...moje jistota je, že vše dělám s největším vědomím a svědomím a opravdu na mně nejsou žádné stížnosti, co se týče validity mých věšteb. Že mi občas ujede  vulgární sprosté slovíčko, to k tomu patří, protože jsem někdy v takovém fofru, že to ze mě padá tak, jak to padá". To mi při připomíná vtip "O znásilněné želvě" od baviče Jiřího Krampola, který říká "Stěžuje si želva, že byla znásilněná slimákem a druhá se ptá, jak to proběhlo? Znásilněná říká: Já už nevím, to byl takový fofr, že si z toho nic nepamatuji!" 

    Volající 54 letá divačka musela být hodně překvapená! Zavolá a ENÍ tvrdí, že se blíži konec, možná jejího života a přichází SMRT? "přijde ZKÁZA, přijde KONEC, je tady KONEC, prostě KONEC, DÁL NIC NENÍ, CESTA SE UZAVŘELA". ENÍ se ještě chválí, že na ní nejsou žádné stížnosti, rejža ji ještě nechává propagovat reklamu k podnikání, když zve, aby volající přišli na její psychologické poradenství lidi = KARMICKÉ KRUHY (tj. přejmenované RODINNÉ KONSTELACE).

TV Relax 30.6.2016  Poledne: volající nar. 9.9.1958 s dotazem, proč má Parkinsonovu chorobu?

ENÍ: "opět že má nezpracovanou matku, která měla také problémy s hlavou...až zpracuje matku...a kontrolu nad sebou, tak se může plně uzdravit. Takže zpracujte si matku buď sama nebo s odborníkem...nedobře se léčíte, prosím změňte lékaře, konzultujte s nějakým centrem, karty ukazují, že pokud nezměníte lékaře bude se nemoc horšit, nashledanou" Samozřejmě opět monolog při vypnutém telefonu a opět diagnostikování a návrh změnit lékaře. 

cca v 01:00:00 (záznamu) a dále; volá Jana, nar.12.7.1969 kvůli cukrovce,  ENÍ na konci samozřejmě doporučuje diabetičce, aby ji vyhledala v soukromí, že ji pomůže (nemá zpracované konstelace), protože lékaři neposílí její duchovní kořeny, od toho je duchovní průvodce (tím myslí ENÍ sebe),

cca v 01:10:00 a dále (videozáznamu): "...skoro 80 leté ženě ENÍ říká: "doporučuji MÉDIUM, JÁ jsem médium, umím hovořit s mrtvými, včera jsem to dokazovala klientovi a jednou  udělám speciální vysílání na hovory s mrtvými".

Pak po krátké době v monologu: "jsem vyšetřená, nemám schizofrenii, nemám bludy,mám paranormální schopnosti a můžu vás uklidnit, že i profesor z psychiatrie s kterým jsem včera byla na obědě (psychiatra tudíž zná...) mně ujišťuje, že mám jen nadprůměrné vnímání. Já jsem tak normální, že už normálnější vyrovnanější...žiju světským životem. Tyto paranormální schopnosti mi byly dány, a čtvrtina mých klientů jsou zdravotníci, lékaři i psychologové samotní, takže buďte v klidu!"  Během celého pořadu několikrát nabízí volajícím své konstelační rituály (PSYCHOTERAPIE) a přitom doporučuje (cca 01:34:00 a dále), aby si diváci dávali pozor na jiné ezoteriky, kteří nabízí regrese za které by je ENÍ střílela.

Když připomenu minulost: z nočního vysílání 14.3. na 15.3.2014 kdy zavolala divačka a řekla ANIE, že je "VELKÁ PODVODNICE a BESTIE, a že tyto slova stačí", ENÍ nemohla rozchodit a s hysterickou vulgaritou spustila: "Ta paní, co mi volala byla zneuznaný ezoterik a její závist je neuvěřitelná."  A cca po 10 minutách: "Nevím proč mě paní řekla, že jsem podvodnice, protože kdyby se mě zeptala, já ji můžu říci, jakou má i barvu očí, co včera jedla, kdy se naposledy vyprazdňovala, kdy si zasouloží... Neptejte se mi jen na práci, možná rok už žijete v nechtěném celibátu dámy a pánové a já vám řeknu proč nemáte alespoň sex...volejte mi a zeptejte se mi např. KDY SI ZASOULOŽÍTE... Vědmy radí a já jsem ta vědma, která Vám poradí; Bere do ruky nějaký sešit a říká: PODÍVÁM SE DO KNIHY VAŠEHO OSUDU! Tam máte vaše křestní jméno a datum narození.... a já tam listuju jako v kalendáři, takže já se podívám CO BYLO V MINULOSTI, co je teď a tady a CO BUDE..."

k výše uvedenému video  TADY

Po výše uvedeném excesu se kartářka z televize na několik měsíců ztratila.  O věšteckých podvodech píšu téměř 10 let a žádná na mně  nepodala žalobu. Musely by  u soudu  své schopnosti prokazovat, a to by se ještě potvrdilo,  že to jsou  schizofreničky.

Na níže uvedeném videu (12.9.2014) divačce vyčetla, že zasvěcování do sraček REIKY... je rouhání největšího kalibru, ezoterici Reiky jsou napojeni na démony aniž by si uvědomovali... Pedofily by pověsila za koule do průvanu.... volající Jitce, nar.26.3.1981  říká, že by měli by obnovit trest smrti... přijďte na můj seminář, tady nemůžu říkat, že holocaust byl spravedlivý proces...to by mně za chvíli zabili..."  klik níže na obrázek

nesestřihaný  záznam z 12.9.2014 - pořadu TV Relax

v 0,58:10 do 1,05:15 hod. ENÍ sděluje, že"...holocaust byl spravedlivý proces..."; a ve 24 minutě a dál... ANIE paní Jarce, nar. 20.9.1948 říká:"...že JEŽÍŠ (KRISTUS) je KULTEM OSOBNOSTI a má se kát k BOHU, a ne k JEŽÍŠI, protože zasvěcení do sraček jako je REIKY a ŠAMBALA je rouhání největšího kalibru...".

Já sama jsem napojena na Boží zdroj, tudíž  v knize osudu poznám Boží záměr a plán, ale já sama jsem napojena i na Antisvět, svět temna...nabízím vám tady klíč, klíč, protože pokud nemáte klíč k těm dveřím, k těm správným dveřím, do jakých dveřích chcete vstoupit? Protože pokud nemáte klíč k těm dveřím, k těm správným dveřím, do jakých dveřích chcete vůbec vstoupit? Čistí se nad svíčkou a odhazuje rukama z hlavy a těla zlé energie... a přesvědčuje svět, že zná Boží záměry a plán a je napojena i na Satanovo temnotu...

Kletbu s rakovinou si ENÍ vymýšlí na všechno, paní Jarmilu, která nemohla 2 roky otěhotnět začala strašit a vzápětí ji nabízet, že ji toho zbaví "Konstelacemi karmických kruhů", protože celý její rod je prokletý a budou mít rakovinu všichni (ona i její matka), proto nemůže mít dítě. A pokud s tím něco neudělá a nenajde si ji v soukromí, do 2 let žádné těhotenství nebude.

Co se týče rodinných konstelací, videonahrávky dokazují, že Anie s lidským zdravím obchoduje -video z 12.9.2014  u pí. Jarmily, na záznamu ve 3:08 - 3:11:13 hod. říká: "...tady bych řešila karmické konstelace, na to nejsou lékaři, lékař léčí tělo, to jsou duchovní věci.. nemám pro vás dobré zprávy... Můžete si mě najít v soukromí... někdy je potřeba udělat několik rodinných systémů, protože když někdo zemře v rodině, naboří celý rodinný systém a potvrzuje to prokletí rodu žen... a varujte i vaši matku, ta bude mít  rakovinu také, dokud to nevyřešíte."   Když rodina Jarmily ANIE nevyhledá, budou mít všichni rakovinu  

 

Plete se do náboženství, kterému nerozumí: 23.6.2016 (noc) cca 00:52:10 a dále (videozáznamu) sděluje: „...Vy jste se inkarnovali proto, abyste se něco naučili, abyste něco zažívali, abyste něco pochopili, zpracovali a bude to tak dlouho opakovat, dokud nenajdeme Boha, ale opravdového Boha a nemluvím o katolickém Bohu, NE, NE,NE, nemluvím o církevním Bohu (a třískne kartami na stůl jako zdůraznění), to je jenom hra,Všechny náboženství, dogmata paradigmata, to je vážně fraška. Víte, co bylo v prvopočátku, víte co je v Bibli-NE že bych byla znalec Bible, na počátku bylo slovo...

ENÍ sděluje (i na svých stránkách), že JE ODPŮRCE VŠECH NÁBOŽENSTVÍ... BIBLI prý napsali pedofilové... a JEŽÍŠE KRISTA již 12.9.2014 nazvala KULTEM OSOBNOSTI, což je přívlastek pro zkažený charakter, např. Stalina, Adolfa Hitlera, Mao Ce-tunga, Benita Mussoliniho, Saddáma Husajna, Kim Čong-ila... a dalšíkteří systematicky vyvražďovali rodiny masovými  popravami.  ENÍ veřejně útočí na křesťanskou víru a náboženství a hrubým i nepochybným způsobem uráží náboženské cítění.  Plete se do náboženství, kterému nerozumí: 23.6.2016 (noc) cca 00:52:10 a dále (videozáznamu) sděluje: „...Vy jste se inkarnovali proto, abyste se něco naučili, abyste něco zažívali, abyste něco pochopili, zpracovali a bude to tak dlouho opakovat, dokud nenajdeme Boha, ale opravdového Boha a nemluvím o katolickém Bohu, NE, NE,NE, nemluvím o církevním Bohu (a třískne kartami na stůl jako zdůraznění), to je jenom hra,Všechny náboženství, dogmata paradigmata, to je vážně fraška. Víte, co bylo v prvopočátku, víte co je v Bibli-NE že bych byla znalec Bible, na počátku bylo slovo...

    Teroristé zabíjení odůvodňují Bohem, Anie kartářka schvalování holocaustu... a další své "kázání" také odvodňuje Bohem. V čem se ANIE liší?  Terorismus a schvalování holocaustu kartářkou se týká stejného > národnostní, politické či náboženské genocidy a svádění ZLÝCH činů na služby Bohu. Pomoc této kartářky se také u lidí projevuje> jako ZLO

Přesto ENÍ, že v televizi dělá časté náboženské kázání, při kterém MORALIZUJE druhé a doporučuje jim psychologa a psychiatra, straší je zkázou i možnou smrtí (viz. nahoře proslov z 23.6.2016 noc) To dokazuje fanatismus. Na svých stránkách však píše, že nesnáší náboženský fanatismus, ale o Bohu mluví pořád - několikrát za jedno vysílání. Absurdní obdobou poznání je právě fanatismus, který sice dělá televizního postavení moderátorky silné, ale znalosti naopak natolik slabé, že se spokojuje s povrchními informacemi, které ji vyhovují, odmítá jiné, nepřemýšlí o nich a slepě na ně reaguje. fanatismus nemůže dospět k pravdě, protože mu v tom brání neznalost. ENÍ nutí k víře v Boha, což je proti zásadám víry  - láska se vynutit nedá  a fanatismus  nakonec přerůstá  v terorismus...

    E využívá spousty klamavých taktik, od prodeje zázračných amuletů přes ty nejagresivnější, u kterých straší těžkou karmou, prokletím a rakovinou a zve je na karmické kruhy (kterými přejmenovala rodinné konstelace), že je toho zbaví... Dokonce v televizi tvrdila, že se lidé mohou své karmy, nemoci a těžkostí zbavit do třech týdnů. Buďto je neskutečný blázen nebo spoléhá, že to úřady tolerují. Asi tolerují, protože kdykoliv jsem na ní podal oznámení, okamžitě všechno z webu předem vymazala, což je podezřelé?   

   "Mluvím z Vaší duší...Čtu z Akáši  vaše osudy...Napojuji se na vaše osudy..." (kdyby řekla: Napojuji se na zaražené větry", tomu bych věřil..).  Volající lítala ke hvězdám a byla kosmonautem Gagarinem, i když Gagarin v době narození divačky žil v plné pohodě, a druhá volající byla zase  "znásilňována na Sibiři..." .... O "nevědomých bláznech" byly napsané knihy, a takové  podvody však lze tlumit jedině tím, že se zveřejňují. Sama však o  kolegyních z televizní věštírny napsala, že MANIPULUJÍ a PODVÁDÍ... - viz. níže

z PRAXE  Alenky Pastelky

 Z Alenky Pastelky se stal během "jednoho odpoledne" RENTGENOVÝ MÁG, který u volajících  "skenuje minulé životy, karmu,  diagnostikuje vnitřní orgány a vidí chorobné nálezy na játrech, prostatě, dvanáctníku, na vaječníkách, za krkem sedí přivtělení duchové, dává psychoterapeutické rady i k uzdravení...

11.7.2016 kolem 13:00 hod u Marie, 1.7.1951 na zdraví s dotazem strašně mě bolí nohy, zda můžete doporučit Oregáno: "Bolí vás obě nohy? Vám řekli lékaři, že máte vysoký cholesterol". To NE, to mi lékaři neřekli, tvrdí Marie. "Já říkám, že máte zablokovanou energii na meridiánu žlučníku a jater... primárně mi vyšli játra.."

11.7.2016 cca 14:15 hod. a dále- Katka 1.2.1979 s dotazem na zdraví: "Pořad jsem unavená" PASTELKA: Nejsem lékař a diagnostikuje: "..víte kde máte třísla? Nenajdete tam nějaký bolestivý uzlíček. Helejte je potřebné si zajít na vyšetření močového měchýře, lymfatických cest, já jsem se zeptala andílků jestli to, co na sobě pociťujete, je fyzické či psychické. Představte si že oboje a oboje mi vyšlo na 80%, to znamená, že vaše problémy jsou zaprvé z hlavy a už se vám prezentují do těla fyzického. Nevnímám tady močový měchýř, lymfatické cesty, lymfatické uzliny a to na dvou místech – jsou to třísla a je to na průduškách máte zablokovanou lymfu. Dojděte si k nějakému odborníkovi, ať vám to zjistí, protože já vám to zjišťuji mentálně. Ať to tedy někdo zjistí fyzicky. Pozor tedy na to otevírání té lymfy, ne každý to umí., musíte si najít profesionála. Fakt je, že než nějaká operace, nebo něco takového by proběhlo, je nejlépe se poradit s odborníkem na lymfu. A rozhodně to nechce hodit ze stolu, chce to řešit zablokovaná lymfa vede k velké únavě, velké"

18.7.2016 cca ve 14:02 hod. Alenka Krejčová zase zákaznicí diagnostikovala nemoc a opět, že ji to sdělily ANDĚLÉ Volající řekla, že tam vidí nález na vaječníkách + nález na tlustém střevě. Musí být zajímavé si kvůli schizofrenii druhých nechat rozvrtat tlusté STŘEVO (hadičkou s kamerou) ale také na gynekologii vyšetřením vaječníků.  U velké části národa nacházela tolik chorob, že u lékařů  musely stát fronty na různá vyšetření. Pastelka nemocným říká "nejsme lékař, jen kreslířka", ale přesto si neodpustí nějaký postižený orgán najít a doporučit lékaře, aby světu ukázala JAK JE DOBRÁ". Divím se, že se nenajde nikdo, kdo by duševně nemocné ZAKÁZAL  soustavné šíření schizofrenickými bludů VYŘIZOVÁNÍM VZKAZŮ od ANDĚLŮ.., jak se mají lidé chovat a nechávat  ji několik let takto nezdravě ovlivňovat lidi skrze nejmocnější mediální prostředek! Alena Krejčová sice říká, že ji lidé pomlouvají (což tvrdí i Anie kartářka), ale lidé nepíšou o PASTELCE zbytečně. Již ve 2011 byla Pastelka... v Blesku, že věštecký pořad je  "Největší podvod televize!"  a příklady 1 - 7 z TV diagnostikování to také potvrzují - viz. Věštecké kuriozity

Vážení, pokud Vám v budoucnu nepůjdou otevřít stránky na kterých jste, zadejte do vyhledavače níže uvedenou adresu, odkud se dostanete na všech dalších 40 stránek:    www.vesteni-osudu.cz

 Zpět na historii věšteckých kuriozit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Výklad budoucnosti    Nabídka    Kartářské techniky    Věštění z karet        Velké orákulum

      Orákulum se nemýlí    Orákulum v životě    Rozdíly v proroctví    Osud na tváři        Věštění z ruky

        Numerologie    Reference zákazníků  Napsali o mně  Zajímavosti z věštění      Orákulum se nemýlí

        Věštecké kuriozity        Orákulum v životě    Rozdíly v proroctví    CENÍK      Kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osud lze poznat

počítadlo.abz.cz

Nabídka

Osud lze poznat I Osud máte vepsány do tváře I VĚŠTĚNÍ Z  RUKY I   Věštění pomocí numerologie I Věštění z karet I Kartářské techniky I  Velké orákulum, syntéza I-ťingu a tarotu I Rozdíl mezi orákulem  a  proroctvím I Proč se orákula nemýlí? I Orákulum v běžném životě I Zajímavosti z věštění I Reference zákazníků I Fotogalerie I Geopatogenní zóny I Spiritual Response Therapy  I Kontakt I Ceník  I

Související témata

I Karma - tajemný zákon osudu I  Tajemství 12-ti znamení zvěrokruhu  I  Jsme účastníky vesmírné hry I 

I Tajemství mysli, duše a těla  I Duchovní zákony úspěchů I Duchovní zákony energií, protikladů a života I

I Stres, jeho příčiny a jak se s ním vyrovnat I Jak se zbavit strachu I karma I