Vítejte!

Vítám Vás na stránkách www.vestirna.wz.cz, velmi mě těší, že jste uvedené stránky navštívili.  Jsou zde zajímavosti z duchovní a okultní oblasti. Věštění umožní nahlédnout do budoucnosti, minulosti i přítomnosti. Mezi oblíbené omyly patří domněnka, že osud je lidem určen a nedá se s ním  nic dělat. Ve skutečnosti je lidem dáno jen velmi málo věcí, které neovlivní. Za každou významnou událostí lze najít člověka s jeho konáním. Člověk může změnit vše, co se zdá být nevyhnutelné, ale některé jeho snahy se též mohou stát osudové.

 

 

   

  

                          VĚŠTÍRNA - věštění  z  ruky

 

 

                                    Dlaně jsou mapou našeho života

 

 

 

       Jan Bajura

http://vestirna.wz.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chiromantie znamená v přeložení "věštění z ruky". Chiromantie je jeden z oborů, který má vztah k astrologické vědě, jako například numerologie. Počátky chiromantie jsou známy ze starého Egypta. Poznatky mezi přírodou, vesmírem a člověkem dále rozvíjeli Sumerové a Babyloňané a čtení z ruky se tak stále zdokonalovalo. Nakonec se dostalo i do Evropy. Lidská dlaň je vedle lidského oka nejvěrnějším obrazem člověka.

Více jak před 50 roky vědci zjistili, že jisté genetické poškození zdraví je možno určit z otisků na dlaních a prstech. Také daktyloskopie, nauka o otiscích prstů dokazuje, že obrazce papilárních linií zůstávají stále a neměnné, nelze odstranit, pokud není odstraněna kůže. A o to se opírá i chiromantie.

Přesto chiromantie, stejně jako astrologie, má i své odpůrce, a to především z důvodu hlubší neznalosti tohoto oboru. Ruka je, stejně jako horoskop v astrologii výrazem celé osobnosti, protože linie na dlaních dokážou rozlišit jednoho člověka od druhého.

Levá ruka (pokud jsme praváci) nám dává zprávu o životě duchovním, tzn. sklony a možnosti od narození a máme zde napsán svůj osud. Ukazuje předpoklady, ke kterým se člověk narodil a od svého počátku je ovlivňován svým řídícím centrem ( mozkem).

Pravá ruka přináší zprávu o životě praktickém, tzn. co je již ze sklonů uděláno a co se ještě udělá, jak člověk na sobě pracoval a čeho dosáhl, co prožil a které vlastnosti a povahové rysy získal - tedy odhaluje současnost a budoucnost.

Ruka je mapou našeho života, která dává informace (tak  jako obličej)  o naší minulosti, přítomnosti a budoucnosti. V lidské dlani jsou zakódovány informace o našem těle, mysli i povaze. Své charakterové rysy, schopnosti a vrozené nadání máme vštípeny do mysli, z níž jsou tyto znaky jako obrazy, přenášeny do dlaní (kožní lišty na ruce jsou pokryty zakončením nervových vláken, jež vysílají pomocí nervového a endokrinního systému, signály do mozku, a stejnou cestou je z mozku přijímají ). V rukách končí tisíce nervů, které jsou tedy v přímém spojení s mozkem a toto propojení způsobuje oboustranný provoz impulsů mezi rukou a našim řídícím centrem - mozkem, takže vše, co prožíváme a co z toho plyne pro naši budoucnost se objevuje na našich rukou. Stejně jako naše ruka působí na všechno v nás, tak i všechno působí na ruku. Výsledkem je otisk naši osobnosti v naší ruce.

Některé čáry zde přibývají a některé mohou za čas i zmizet. Děje se tak podle signálů, které nervová zakončení kožních lišt na dlaních rukou z našeho mozku přijímají. Co nás čeká v budoucnosti se objevuje na dlaních  již s dlouhodobým či několikaletým předstihem, a tak můžeme být touto cestou varování před různými nesnázemi i náchylnosti k nemocem, které se za čas mohou objevit. Zrovna tak jsou zde zaznamenány předpoklady životního štěstí, dobrého zdraví, peněz, moci a bohatství.

Pokud je osoba nemocná nebo psychický přetížená, čáry na rukou jsou narušené. Na ruce se v průběhu našeho života vytvářejí i nové čáry nebo také vymizí, což je způsobeno změnou života konkrétního jedince, ale také jeho nemocemi a zdravím. Linie a další znaky na ruce např. také poskytují informace o penězích.

Také poskytují informace o schopnostech  k léčitelství, učitelství, o jeho intuici a jiných schopnostech.  Z čar, linek, znamení a vyvýšenin vyčteme mnoho informací o běhu osudu člověka - o jeho duchovní a tělesném stavu, zdraví, úspěších, štěstí, lásce atd.

Náchylnost k  k chronickým nemocem se dá na dlaních poznat ještě dříve než se nemoc objeví. Analytik, který se zabývá chiromantií může upozornit na možnosti a příležitosti, které se v budoucnu objeví. Zda člověk dokáže tyto možnosti využít nebo takové signály přejde, záleží na něm. Dlaně jen znovu potvrzují, že člověk má svůj osud ve svých rukou.

Výklad z ruky a tváře ukazují své typické informace, takže mnohé jsou odlišné - tedy jsou jiného druhu, protože každá alternativa  má vždy něco svého. Oba výklady na sebe nejsou vázány, ale v přítomnosti klienta není na škodu se podívat na oboje. Ruka odráží momentální stav, jež se odvíjí z myšlení a prožitých radostí a starostí, ale tvář kromě toho ještě ukazuje předurčený osud a dědictví karmy po našich předcích.

   Nebojte se krátké čáry života na dlani..                                     

Krátká čára života na dlani  neznamená krátký život. Ta může být krátká úplně z  jiných důvodů.. V první řadě čára života nehovoří o vaši délce života, ale o tom, že může být energie v těle oslabena atd.  Lidský osud  není zaznamenán pouze na rukou, ale též na tváří a v datech narození. Dělat špatný závěr pouze z dlaní, by bylo ukvapené. 

Věštecké znaky na dlaních

Mnozí se zajímají o esoteriku, z hlediska chiromantie lidé mají na dlaních znaky intuice a čím je těchto znaků více, tím větší nadání k parapsychologickým schopnostem. Na některých dlaních lze najít i  parapsychologický znak trojúhelníku Kandy, jež znázorňuje  sídlo hojivé energie, která se spojuje s čárou Marsu, zdraví a života, představující míchu, což je nejvyšším znakem. Čáry, jež tvoří tzv. trojúhelník souvisí s mozkem a nervovým systémem - centrem senzorických přenosů, využívaných při léčení, meditování a při  všech úrovních vědomí. Možná někteří z vás jej na ruce máte, ale nevíte co to znamená. Další znaky  vrozeného nadání pro okultní záležitosti vyplývá též z data narození. Více o tom píši v kapitole "Alegorie", můžete kliknout na  zde

 

Vážení čtenáři, pokud Vám v budoucnu nepůjdou otevřít stránky na kterých jste, zadejte do vyhledavače níže uvedenou adresu, odkud se dostanete na všech dalších 40 stránek:

www.vesteni-osudu.cz

 

 

 

Zajímavosti

Nabídka

Výklad budoucnosti

Věštění z ruky

Věštění z karet

Kartářské techniky

Numerologie

Osud na tváři

Velké orákulum

Orákulum se nemýlí

Orákulum v životě

Rozdíly v proroctví

 

Geopatogenní zóny

Menu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klíčová slova na  stránce  http://vestba.wz.cz ; Jan Bajura, Věštírna -Hledání životní cesty,  Věštírna a orákulum, Věštírna -Osud lze poznat a předpovídat, Věštírna -Kartářské techniky, Věštírna -Proč se orákulum nemýlí, Věštírna a orákulum v běžném životě, Věštírna - Orákulum a proroctví, Věštírna - Geopatogenní zóny,  Věštírna -Osud máme vepsaný do tváře,  Věštírna - věštění z ruky, Čtení z ruky, Chiromantie, Čtení z tváře, Vykládání z tváře, Věštění z obličeje, Fyziognomie, Věštění, Věštění budoucnosti, Osud, Osudovost,  Budoucnost, Předpověď budoucnosti, Věštění budoucnosti,  Věštění z karet, Výklad karet, Věštění a předpovídání budoucnosti, Věštění dle otázky,  Tajemství 12-ti znamení zvěrokruhu,  Pomůžu, Poradím, Geopatogenní zóny, Hledání geopatogenních  zón,  Dornovy metody, Spiritual response Therapy, Alternativní terapie,

Osud lze poznat

počítadlo.abz.cz

Nabídka

Osud lze poznat I Osud máte vepsány do tváře I VĚŠTĚNÍ Z  RUKY I   Věštění pomocí numerologie I Věštění z karet I Kartářské techniky I  Velké orákulum, syntéza I-ťingu a tarotu I Rozdíl mezi orákulem  a  proroctvím I Proč se orákula nemýlí? I Orákulum v běžném životě I Zajímavosti z věštění I Reference zákazníků I Fotogalerie I Geopatogenní zóny I Spiritual Response Therapy  I Kontakt I Ceník  I

Související témata

I Karma - tajemný zákon osudu I  Tajemství 12-ti znamení zvěrokruhu  I  Jsme účastníky vesmírné hry I 

I Tajemství mysli, duše a těla  I Duchovní zákony úspěchů I Duchovní zákony energií, protikladů a života I

I Stres, jeho příčiny a jak se s ním vyrovnat I Jak se zbavit strachu I karma I

 

Zajímavosti z věštění

Napsali o mně

Reference zákazníků

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

CENÍK

Zájem o www.stránky